Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíčkův Brod | 203 | 0.000 | 25 | |
2 | Pardubice | 159 | 0.000 | 24 | |
3 | Žďár nad Sázavou | 156 | 0.000 | 23 | |
4 | Žďár nad Sázavou | 128 | 0.000 | 22 | |
5 | Krchleby | 116 | 0.000 | 21 | |
6 | Moravské Budějovice | 100 | 0.000 | 20 | |
7 | Libice nad Doubravou | 81 | 0.000 | 19 | |
8 | Benešov | 71 | 0.000 | 18 | |
9 | Jimramov | 69 | 0.000 | 17 | |
10 | Libice nad Doubravou | 67 | 0.000 | 16 | |
11 | Uhlířské Janovice | 64 | 0.000 | 15 | |
11 | Pardubice | 64 | 0.000 | 15 | |
11 | Všechlapy | 64 | 0.000 | 15 | |
14 | Onomyšl | 61 | 0.000 | 12 | |
14 | Vilémov | 61 | 0.000 | 12 | |
16 | Ostrov nad Oslavou | 39 | 0.000 | 10 | |
16 | Třebíč | 39 | 0.000 | 10 | |
18 | Havlíčkův Brod | 38 | 0.000 | 8 | |
19 | Luka nad Jihlavou | 35 | 0.000 | 7 | |
20 | Jaroměřice nad Rokytnou | 34 | 0.000 | 6 | |
20 | Měšice | 34 | 0.000 | 6 | |
22 | Dolní Sokolovec | 17 | 0.000 | 4 | |
23 | Žďár nad Sázavou | 3 | 0.000 | 1 | |
23 | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 0.000 | 1 | |
23 | Všechlapy | 3 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (2) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (3) |
Vyhlášení a ceny | (3) |
Celkové hodnocení | (3.6) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 02.10.2021 | ||||||
Místo konání závodu | Hubertka | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Rybářské závody na Hubertce | ||||||
Název vodní plochy | Fuksul | ||||||
|
|||||||
Popis cesty |
Na trase mezi Havl.Brodem a Jihlavou |
||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 35 závodníků Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou Skryja Matěj - Ostrov nad Oslavou Černý Martin - Želetava Černý Stanislav - Želetava Pryl Stanislav - Pardubice Horáček Jaroslav - Havlíčkův Brod Zrnová Jitka - Benešov Beránek Jaroslav - Světlá nad Sázavou Turský Jindřich - Krchleby Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Kříž Vojtěch - Luka nad Jihlavou Jiřík Miroslav - Myškovice Vondráček Jiří - Měšice Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Vojáček Zdeněk - Vilémov Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec Boháč Ondřej - Libice nad Doubravou Soukup Ivo - Třebíč Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Sobotka Jiří ml. - Žďár nad Sázavou Ďásek František - Havlíčkův Brod Vágenknecht Jiří - Pardubice Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Coufal Zdeněk - Jihlava Klečák Miloslav - Onomyšl Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Prchal Jan - Lučice Janouch Miroslav - Všechlapy Houser Otakar - Všechlapy Beránek Lukáš - Světlá nad Sázavou Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Toman František ml. - Jaroměřice nad Rokytnou Zavacký Radek - Jaroměřice nad Rokytnou | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
Na každý poločas zvlášť |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Osádka ryb |
Kapr, amur, lín, pstruh, okoun, bílá ryba.. |
||||||
Bodování |
Všechny druhy ryb (cm=bod), kromě bílé ( 3body) |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Každý svůj vezírek! |