Závody
Poř. | Jména | Města | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice Třebechovice pod Orebem | 800 | 0.000 | 34 | |
2 | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou | 693 | 0.000 | 32 | |
3 | Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště | 352 | 0.000 | 30 | |
4 | Lanškroun Choceň | 311 | 0.000 | 28 | |
5 | Sezemice Sezemice | 250 | 0.000 | 26 | |
5 | Dřenice Slatiňany | 250 | 0.000 | 26 | |
7 | Mikulovice Dašice | 230 | 0.000 | 22 | |
7 | Zámrsk Zámrsk | 230 | 0.000 | 22 | |
9 | Sezemice | 150 | 0.000 | 18 | |
9 | Staré Jesenčany Staré Jesenčany | 150 | 0.000 | 18 | |
11 | Zdelov Zdelov | 111 | 0.000 | 14 | |
12 | Opočínek Dražkovice | 110 | 0.000 | 12 | |
13 | Pardubice Sezemice | 100 | 0.000 | 10 | |
14 | Úhřetická Lhota Dašice | 51 | 0.000 | 8 | |
15 | Bukovina nad Labem Hrobice | 40 | 0.000 | 6 | |
16 | Rousínov | 12 | 0.000 | 4 | |
17 | Pardubice Tatenice | 0 | 0.000 | 2 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 23.04.2022 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | závod dvojic POSLEDNÍ 2.DVOJICE !!!!!!!!!!!!!!! | ||||||
Název vodní plochy | Špagátounik | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 20 závodníků Říčař Josef - Říčař David Sácký Miroslav - Tůma Jiří Duba Ladislav - Melichar Tomáš Pánek Vít - Doležal Kučera Lukáš - Dašice Korenek Jan-Nováková Renata Kalášk Filip-Majzlík Eduard Dvořák Luděk - Dvořák Radek-Tatenice Novotná Pavlína - Novotný Jiří Daňo René-Cína Miroslav Černý Jindřich - Kočí Josef-Mnichovo Hradiště Chválová Lubica - Sezemice - Zahradník Vlastimil - Blaščík Petr - Štarman Jiří Provazník Michal - Kratochvil Honza Taichner Radek -Růžička Pavel Synek Martin - Kubec Tomáš Syrůček Stanislav - Šrámek Petr Šupol Michal - Šupol Petr Provazník Jiří - Žemlička Radek Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Lov na živou či mrtvou rybičku. Na háček se nesmí použít ani patentka. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr,amur,tolstolobik,uhor,candat,jeseter 50 bodů,lín a karas 20.bODŮ,siven a pstruh 10 bodů,bílá ryba 1. bod STŘEVLIČKA SE NEBOBUJE!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | Pro první tři dvojce jsou připraveny poháry a finanční hotovost. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | zákaz chytání u hladiny cca 35cm!!!!!!!!! OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO GULÁŠEK,KLOBÁSKA,PIVEČKO A NEALKO. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |