Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice | 510 | 0.000 | 23 | |
2 | Hrochův Týnec | 285 | 0.000 | 22 | |
3 | Vrdy | 230 | 0.000 | 21 | |
4 | 110 | 0.000 | 20 | ||
5 | Pardubice | 105 | 0.000 | 19 | |
6 | Ostřešany | 80 | 0.000 | 18 | |
7 | Litomyšl | 60 | 0.000 | 17 | |
8 | Předměřice | 50 | 0.000 | 16 | |
9 | Ústí nad Orlicí | 40 | 0.000 | 15 | |
10 | 25 | 0.000 | 14 | ||
11 | 20 | 0.000 | 13 | ||
12 | 15 | 0.000 | 12 | ||
13 | 10 | 0.000 | 11 | ||
13 | 10 | 0.000 | 11 | ||
15 | Přišimasy | 5 | 0.000 | 9 | |
15 | Vojice | 5 | 0.000 | 9 | |
17 | Přišimasy | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Přišimasy | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | 0 | 0.000 | 1 | ||
17 | Železný Brod | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Turkovice | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | 0 | 0.000 | 1 | ||
17 | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 29.05.2022 | ||||||||
Místo konání závodu | MEDLEŠICE MLÁDEŽ VOLNÁ MÍSTA !!! | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | III.Medlešická Udička DĚTI | ||||||||
Název vodní plochy | Rybník Žabák Pivovarský | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Rybník se nachází v obci Medlešice u Medlešického Pivovaru. | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 30 závodníků David Hofman - Hrochův Týnec Matěj Novotný - Pardubice Tereza Hanušová - Pardubice Fisherová Amálie Adam Brožka Pácl Jaromír - Ústí nad Orlicí Kazda Jakub - Ostřešany Marek Vozáb Bajer Lukáš - Vojice Smejkal Jakub - Pardubice Jonáš Hudský Kořínek Jakub- Pardubice Samek Tomáš - Vrdy Adam Šimon Isabela Šimonová Šubrt Dominik - Turkovice Višňák Tobias Višňák Jakub Jiří Teplica - Práchovice Valentýna Zachařová - Pohránov Šturmová Amálie - Ústí nad Orlicí Šimon Chudárek - Bystřice nad Pernštejnem Chudárek Matyáš - Bystřice nad Pernštejnem Pešková Natálie Dana - Chrudim Kočíř Matěj - Čankovice Alex Růžička - Dašice Daniš Markus - Pardubice Miková Malvína - Přišimasy Mika Miroslav - Přišimasy Miková Michaela - Přišimasy | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Losuje se v Altánu před Pivovarskou Hospodou Medlešice (Značeno Cedulí).Losuje se nejdříve míček na 1.pol. a pak míček na 2.pol. Účastník si střídá místo v poločase na jedné straně (1-40,41-80) Jedna strana bude patřit dětem, druhá ženám. (1-40,41-80) .Vše bude vysvětleno před závodem nebo na tel. 776440136, dekuji | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | DLE RŘ. | ||||||||
Zakázané nástrahy | DLE RŘ. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,Amur,Jeseter,Candát,Štika,Sumec,Úhoř,Lín,Cejn,Plotice,Perlín, Pstruh. ….. Před závodem se stabilně nasazuje!!! | ||||||||
Bodování | Jeseter=100b. Kapr,Úhoř,Amur,Štika,Candát,Sumec,Pstruh=50b. Lín, Okoun =30b. Ostatní ryby 1kus=5b. Vyhrává zavodnik s nejvetsim souctem bodu za oba polocasy, v případě shody větší počet ryb za vice bodu, potom vice ryb v druhem poločasu, pokud shoda i pak - los | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tři a věcné ceny. Každý závodník obdrží cenu, proto prosíme o nahlášení startujicich . Dekuji | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!! | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: http://colmic-konopasek.cz/ |
||||||||
Další sponzoři | Rybáři Medlešice, DK-Stavitelství,SPORTCARP | ||||||||
Pořadatel |
Název: Jakub Hyxa Email: jakoubekhyxa@seznam.cz Telefon: 776440136 |