Závody
Poř. | Jména | Města | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice Pardubice | 850 | 0.000 | 38 | |
2 | Sezemice Sezemice | 820 | 0.000 | 36 | |
3 | Lanškroun Choceň | 690 | 0.000 | 34 | |
4 | Staré Jesenčany Staré Jesenčany | 630 | 0.000 | 32 | |
5 | Třesovice Dřenice | 570 | 0.000 | 30 | |
6 | Dražkovice Dašice | 470 | 0.000 | 28 | |
7 | Dašice Mikulovice | 301 | 0.000 | 26 | |
8 | Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště | 300 | 0.000 | 24 | |
9 | Sezemice Pardubice | 270 | 0.000 | 22 | |
10 | Zámrsk Zámrsk | 200 | 0.000 | 20 | |
11 | Plotiště nad Labem Opočínek | 191 | 0.000 | 18 | |
12 | Zdelov Zdelov | 190 | 0.000 | 16 | |
12 | Tři Studně | 190 | 0.000 | 16 | |
14 | Dřenice Slatiňany | 170 | 0.000 | 12 | |
15 | Sezemice Sezemice | 120 | 0.000 | 10 | |
16 | Nasavrky Nasavrky | 111 | 0.000 | 8 | |
17 | Bílý Kámen Kamenice u Jihlavy | 100 | 0.000 | 6 | |
18 | Hrobice Hrobice | 90 | 0.000 | 4 | |
19 | Zámrsk Zámrsk | 60 | 0.000 | 2 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 22.04.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | závod dvojic 1VOLNÉ MISTO DŮVOD NEMOC !!!!!!!!!!!!!!!!! | ||||||
Název vodní plochy | Špagátounik | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 21 závodníků Studnička Jan - Kukla Jiří Říčař David - Oubrecht Michal - Janíček Jan Kura Hynek-Tůma Milan Bráborec Jan Rudolf-Bráborec-Miroslav Kubec Tomáš - Synek Martin Černý Jindřich - Kočí Josef Pleskot Jan - Nováková Renata Novotný Petr -Novotná Jaroslava Novotný Jiří-Novotná Pavlína Chválová Lubica - Sezemice - Zahradník Vlastimil - Koudelková Jitka - Němcová Hana Pánek Vít - Doležal Taichner Radek -Růžicka Pavel Brendlová Petra - Brendl Patrik Syrůček Stanislav - Kučera Lukaš Petružálek Jiří - Šrámek Petr Blaščík Petr - Štarman Jiří Chvála Petr - Chvála Jan Provazník Michal - Trnka Aleš Provazník Jiří - Žemlička Radek | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Lov na živou či mrtvou rybičku. Na háček se nesmí použít ani patentka. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr,amur,tolstolobik,uhor,candat,jeseter 50 bodů,lín a karas 20.bODŮ,siven a pstruh 10 bodů,bílá ryba 1. bod STŘEVLIČKA SE NEBOBUJE!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | Pro první tři dvojce jsou připraveny poháry a finanční hotovost. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | zákaz chytání u hladiny cca 35cm!!!!!!!!! OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO UZENÉ A KLOBÁSKA,PIVEČKO A NEALKO. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |