Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zámrsk | 1300 | 0.000 | 40 | |
2 | Bakov nad Jizerou | 1240 | 0.000 | 39 | |
2 | Plotiště nad Labem | 1240 | 0.000 | 39 | |
4 | Rosice u Chrasti | 1110 | 0.000 | 37 | |
5 | Mělník | 1080 | 0.000 | 36 | |
6 | Bakov nad Jizerou | 960 | 0.000 | 35 | |
7 | Frýdštejn | 930 | 0.000 | 34 | |
7 | Choceň | 930 | 0.000 | 34 | |
9 | Lípa nad Orlicí | 840 | 0.000 | 32 | |
10 | Týniště nad Orlicí | 780 | 0.000 | 31 | |
11 | Zámrsk | 750 | 0.000 | 30 | |
12 | Mnichovo Hradiště | 670 | 0.000 | 29 | |
13 | Onomyšl | 660 | 0.000 | 28 | |
14 | Častolovice | 650 | 0.000 | 27 | |
15 | Vrdy | 640 | 0.000 | 26 | |
16 | Sezemice | 630 | 0.000 | 25 | |
17 | Lanškroun | 580 | 0.000 | 24 | |
18 | Bolina | 530 | 0.000 | 23 | |
19 | Praha | 510 | 0.000 | 22 | |
19 | Mnichovo Hradiště | 510 | 0.000 | 22 | |
21 | Vilémov | 490 | 0.000 | 20 | |
22 | Sezemice | 470 | 0.000 | 19 | |
23 | Zruč nad Sázavou | 430 | 0.000 | 18 | |
24 | Havlíčkův Brod | 420 | 0.000 | 17 | |
25 | Nové Město nad Metují | 410 | 0.000 | 16 | |
25 | Pardubice | 410 | 0.000 | 16 | |
27 | Benešov | 390 | 0.000 | 14 | |
28 | Žďár nad Sázavou | 370 | 0.000 | 13 | |
28 | Ústrašín | 370 | 0.000 | 13 | |
30 | Staré Jesenčany | 360 | 0.000 | 11 | |
30 | Žabonosy | 360 | 0.000 | 11 | |
32 | Krchleby | 350 | 0.000 | 9 | |
33 | Hradec Králové | 340 | 0.000 | 8 | |
33 | Vrbno | 340 | 0.000 | 8 | |
35 | Zámrsk | 330 | 0.000 | 6 | |
36 | Úmyslovice | 320 | 0.000 | 5 | |
37 | Dražkovice | 270 | 0.000 | 4 | |
38 | Žďár nad Sázavou | 250 | 0.000 | 3 | |
39 | Sezemice | 240 | 0.000 | 2 | |
39 | Krchleby | 240 | 0.000 | 2 | |
39 | Staré Jesenčany | 240 | 0.000 | 2 | |
39 | Plaňany | 240 | 0.000 | 2 | |
43 | Drásov | 230 | 0.000 | 1 | |
43 | Havlíčkův Brod | 230 | 0.000 | 1 | |
45 | Oskořínek | 220 | 0.000 | 1 | |
46 | Zlosyň | 160 | 0.000 | 1 | |
47 | Liblice | 120 | 0.000 | 1 | |
48 | Častolovice | 100 | 0.000 | 1 | |
48 | Zámrsk | 100 | 0.000 | 1 | |
50 | 50 | 0.000 | 1 | ||
51 | Pardubice | 40 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.04.2023 | ||||||||
Datum konce závodu | 08.04.2023 | ||||||||
Místo konání závodu | Vrbová lhota | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | Jarní rybářské závody - OBSAZENO!!! | ||||||||
Název vodní plochy | Vrbovka | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Upoutávka | Zobrazit propozice | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 60 závodníků Šnobl - Chleby Slavík Alexej - Vilémov Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Zemanová Soňa - Zruč nad Sázavou Smítka Radek - Bolina Bašus Petr - Tatce Lacina Jiří - Týnec nad Labem Zrnová Jitka - Benešov Ticháček Václav - Havlíčkův Brod Komárek Martin - Havlíčkův Brod Kaminský Jaroslav - Frýdštejn Turský David - Krchleby Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Vlasta Tomáš - Bakov nad Jizerou Šafr Zdeněk - Oskořínek Šuchal Juraj - Markovice Svoboda Marek - Hradec Králové Klecák Miloslav -Onomysl Váňa Jindřich - Praha Váňa Tomáš - Zlosyň Blaščík Petr - Staré Jesenčany Bertok Milan - Dublovice Malý Roman - Plaňany Hovorka Antonín - Žabonosy Kočí Jaroslav - Praha Kočí Vladimír - Kozárovice Svoboda Jiří - Pašinka Flanderka Miloš - Pašinka Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Tošer Jaroslav - Ústrašín Karvánek Jiří - Nové Město nad Metují Svoboda Jaroslav - Břehy u Přelouče Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Sobotka Jiří - Sobětuchy Štarman Jiří - Staré Jesenčany Zahradník Vlastimil - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Chválová Lubica - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Janouch Miroslav - Všechlapy Mucha Maximus - Praha 14 Mucha Marek - Praha 14 Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Vlček Petr - Častolovice Hladík Jiří - Častolovice Poslušný Josef - Lípa nad Orlicí Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotný Petr ml. - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Turský Jindřich - Krchleby Mikolášik Zdeněk - Úmyslovice Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Havelka Luboš - Drásov Rubina Vladimír - Liblice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Povoleno vše, mimo živé rybičky. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Karas, Lín, Kapr, Amur, Tolstolobik, Štika, Cejn, Okoun, Úhoř, Pstruh, Jeseter. | ||||||||
Bodování | Jeseter - 200 bodů Úhoř - 100 bodů Ušlechtilá ryba - 50 bodů Ostatní - 20 bodů Střevle se ne bodují. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1.místo - Pohár a motorová pila 2.místo - Pohár a mikrovlnná trouba 3.místo - Pohár a tablet 4.místo - Pohár a utopenci 5.místo - Pohár a Šiška tlačenky A další věcné ceny. Pohár za největší Ulovenou rybu. | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Povinná výbava - podběrák. Občerstvení po celou dobu závodu. | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Marek Kudry |
||||||||
Další sponzoři | |||||||||
Pořadatel |
Název: Marek Kudry Email: Marek.kudry@seznam.cz |