Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Staré Jesenčany | 1430 | 0.000 | 40 | |
2 | Heřmanův Městec | 1390 | 0.000 | 39 | |
3 | Heřmanův Městec | 1190 | 0.000 | 38 | |
4 | Pardubice | 920 | 0.000 | 37 | |
5 | Hradec Králové | 890 | 0.000 | 36 | |
6 | Opočno | 820 | 0.000 | 35 | |
7 | Všechlapy | 790 | 0.000 | 34 | |
8 | Slepotice | 680 | 0.000 | 33 | |
9 | Hradec Králové | 650 | 0.000 | 32 | |
9 | Třesovice | 650 | 0.000 | 32 | |
11 | Hradec Králové | 580 | 0.000 | 30 | |
12 | Přelouč | 550 | 0.000 | 29 | |
13 | Kaňk | 540 | 0.000 | 28 | |
14 | Hořice v Podkrkonoší | 510 | 0.000 | 27 | |
15 | Semily | 500 | 0.000 | 26 | |
16 | Trutnov | 490 | 0.000 | 25 | |
17 | Chlum | 420 | 0.000 | 24 | |
18 | Plotiště nad Labem | 410 | 3.000 | 23 | |
19 | Heřmanův Městec | 410 | 1.000 | 22 | |
19 | Přelouč | 410 | 1.000 | 22 | |
21 | Vlčice | 380 | 3.000 | 20 | |
22 | Slatiňany | 380 | 1.000 | 19 | |
23 | Pardubice | 370 | 0.000 | 18 | |
24 | Opočno | 360 | 0.000 | 17 | |
25 | Dražkovice | 330 | 0.000 | 16 | |
26 | Žďár nad Sázavou | 320 | 0.000 | 15 | |
26 | Kaňk | 320 | 0.000 | 15 | |
28 | Mlázovice | 300 | 0.000 | 13 | |
29 | Dřenice | 280 | 0.000 | 12 | |
30 | Pelechov | 260 | 21.000 | 11 | |
31 | Pardubice | 260 | 1.000 | 10 | |
32 | Nasavrky | 250 | 2.000 | 9 | |
33 | Heřmanův Městec | 250 | 0.000 | 8 | |
34 | Grunta | 240 | 0.000 | 7 | |
35 | Lanškroun | 220 | 0.000 | 6 | |
36 | Ronov nad Doubravou | 200 | 0.000 | 5 | |
37 | Hrobice | 150 | 0.000 | 4 | |
38 | Sezemice | 140 | 0.000 | 3 | |
38 | Pelechov | 140 | 0.000 | 3 | |
40 | Choceň | 110 | 0.000 | 1 | |
41 | Hrobice | 100 | 0.000 | 1 | |
42 | Brloh | 50 | 0.000 | 1 | |
43 | Bříšťany | 30 | 0.000 | 1 | |
44 | Obědovice | 20 | 0.000 | 1 | |
45 | Chrudim | 10 | 0.000 | 1 | |
45 | Nasavrky | 10 | 0.000 | 1 | |
47 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Dohalice | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Lanškroun | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Žďár nad Sázavou | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (5) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (4) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 14.05.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 55 závodníků Blaščík Petr - Staré Jesenčany Brodský Michal - Hradec Králové Pryl Stanislav - Pardubice Pátek David - Kralův Dvůr Žuková Marie - Opočno Zahradník Vlastimil - Pardubice Hrubeš František - Dřenice Baloun Roman st. - Heřmanův Městec Bareš Vladimír - Slepotice Synek Martin - Choceň Obadal Ladislav - Mohelnice Federsel David - Obědovice Krejčová Balada - Dohavice Tomášek Jakub - Hradec Králové Labuť Josef - Ronov nad Doubravou Zahradník Roman - Pelechov Zahradník Michal - Pelechov Cuhorka Jiří - Přelouč Cuhorka Aleš - Přelouč Hubička Tomáš - Brloh Zeman Luboš - Semily Vojtěch Václav - Mlázovice Jón Richard - Chlum Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Stryka Václav - Chrudim Mergl Jakub - Heřmanův Městec Baloun Roman ml. - Heřmanův Městec Vágenknecht Jiří - Pardubice Řípa Aleš - Heřmanův Městec Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Přibyl David - Vlčice Franěk Robert - Trutnov Chvála Petr - Sezemice Janouch Miroslav - Všechlapy Pleskot Jan - Hrobice Nováková Renata - Hrobice Hruška Jiří - Hradec Králové Zelenka Pavel - Kutná Hora Smítka Josef st. - Kutná Hora Smítka Josef ml. - Kutná Hora Syrůček Stanislav - Dražkovice Němcová Hana - Nasavrky Koudelková Jitka - Nasavrky Taichner Radek - Mikulovice Kura Hynek - Tři Studně Brendlová Petra - Lanškroun Brendl Patrik - Lanškroun Vašíček Zdeněk - Opočno Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Miková Simona - Přišimasy Mika Jaroslav - Přišimasy Žemlička Radek - Slatiňany Aleksandrová Alena - Hradec Králové Trnka Aleš - Třesovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentky, ryby a jejich části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec, bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec - 100 bodů ostatní - 10 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno | ||||||
Pořadatel |
Název: MO ČRS Slatiňany WWW: rybarislatinany.cz Email: zemlicka.Radek@seznam.cz Telefon: 601380843 |