Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hořice v Podkrkonoší | 260 | 0.000 | 40 | |
2 | Častolovice | 230 | 0.000 | 39 | |
3 | Nové Město nad Metují | 199 | 0.000 | 38 | |
4 | Onomyšl | 195 | 0.000 | 37 | |
5 | Žďár nad Sázavou | 170 | 0.000 | 36 | |
5 | Žďár nad Sázavou | 170 | 0.000 | 36 | |
7 | Heřmanův Městec | 155 | 0.000 | 34 | |
7 | Plotiště nad Labem | 155 | 0.000 | 34 | |
9 | Ostřešany | 151 | 0.000 | 32 | |
10 | Heřmanův Městec | 148 | 0.000 | 31 | |
11 | Světlá nad Sázavou | 145 | 0.000 | 30 | |
12 | Heřmanův Městec | 130 | 0.000 | 29 | |
13 | Opatovice nad Labem | 126 | 0.000 | 28 | |
14 | Opočínek | 119 | 0.000 | 27 | |
15 | Opočno | 100 | 0.000 | 26 | |
15 | Pelechov | 100 | 0.000 | 26 | |
17 | Přelouč | 86 | 0.000 | 24 | |
18 | Bohdalov | 85 | 0.000 | 23 | |
19 | Sezemice | 75 | 0.000 | 22 | |
20 | 65 | 0.000 | 21 | ||
21 | Platenice | 64 | 0.000 | 20 | |
22 | Řečany nad Labem | 55 | 0.000 | 19 | |
22 | Ostřešany | 55 | 0.000 | 19 | |
24 | Luže | 45 | 0.000 | 17 | |
25 | 35 | 0.000 | 16 | ||
25 | Pokojov | 35 | 0.000 | 16 | |
27 | Pardubice | 30 | 0.000 | 14 | |
27 | Slepotice | 30 | 0.000 | 14 | |
29 | Častolovice | 25 | 0.000 | 12 | |
29 | Rozhovice | 25 | 0.000 | 12 | |
31 | Týniště nad Orlicí | 20 | 0.000 | 10 | |
31 | Opočno | 20 | 0.000 | 10 | |
33 | Brloh | 15 | 0.000 | 8 | |
33 | Chotěboř | 15 | 0.000 | 8 | |
35 | Načeradec | 10 | 0.000 | 6 | |
36 | 5 | 0.000 | 5 | ||
36 | Opatovice nad Labem | 5 | 0.000 | 5 | |
36 | Rozhovice | 5 | 0.000 | 5 | |
36 | 5 | 0.000 | 5 | ||
36 | Bylany | 5 | 0.000 | 5 | |
36 | 5 | 0.000 | 5 | ||
36 | 5 | 0.000 | 5 | ||
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | Choltice | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | Čejov | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Třemošnice | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | 0 | 0.000 | 1 | ||
43 | Heřmanův Městec | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Pokojov | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Přelouč | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | Dříteč | 0 | 0.000 | 1 | |
43 | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (5) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (3) |
Vyhlášení a ceny | (3) |
Celkové hodnocení | (3.6) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 23.4.2023 | ||||||||
Místo konání závodu | Konopáč u Heřmanova Městce | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||||
Název vodní plochy | Herout | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 55 závodníků Horák David - Heřmanův Městec Polívka Martin - Přibyslav Minařík Jaroslav - Třemošnice Chvála Petr - Sezemice Bíbr Petr - Opatovice nad Labem Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Moravec Pavel - Čejov Košina Jaroslav - Běstvina Peml František - Choltice Salfický Stanislav - Choltice Havlíček Jiří ml.- Starý Dvůr Zahradník Michal - Pelechov Zahradník Roman - Pelechov Hubička Tomáš - Brloh Cuhorka Jiří - Přelouč Cuhorka Aleš - Přelouč Skokan Martin - Heřmanův Městec Špaček Michal - Heřmanův Městec Homolka Miroslav ml. - Heřmanův Městec Hruška Jiří - Hradec Králové Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Pětík Marek - Libišany Nevole Vladimír - Lázně Bohdaneč Bělohubý Robert - Dříteč Kokeš Vladimír - Mikulovice Řezníček Ondřej - Načešice Beránek Jaroslav - Světlá nad Sázavou Netolický Jakub - Bylany Baloun Roman ml. - Heřmanův Městec Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Csoka Josef - Pardubice Hlaváček Aleš - Ostřešany Havlíček Josef - Ostřešany Kučera Ondřej - Jeníkovice Lisner Ladislav - Bohdalov Řípa Aleš - Heřmanův Městec Vařák Jiří - Pokojov Cvak Jaroslav - Pokojov Prokůpek Michal - Rozhovice Prokůpek Aleš - Rozhovice Žuková Marie - Opočno Vašíček Zdeněk - Opočno Kukla Michal - Opočínek Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Urban David - Opatovice nad Labem Menčík Ivo - Opatovice nad Labem Černý Jan - Pardubice Doležán Vladimír - Chotěboř Vlček Petr - Častolovice Poslušný Josef - Lípa nad Orlicí Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Hladík Jiří - Častolovice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst |
losování z klobouku, ruličky.. |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy |
Vše dle RŘ |
||||||||
Zakázané nástrahy |
rybička živá i mrtvá, přívlač |
||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb |
kapr, amur, Lín, karas, plotice,perlín,okoun,štika,bolen,sumec,candát,pstruh. |
||||||||
Bodování |
kapr,amur,lín,candát,štika,bolen,sumec-1cm=1bod ostatní ryba 1kus=5bodů pstruh duhový=30 bodů |
||||||||
Ocenění pro vítěze |
|
||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Občerstvení pro všechny zajištěné! Pivo, limo, klobásy! |
||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: DDM Heřmanův Městec, LK BAITS, MO Přelouč a další WWW: rybariprelouc.cz |