Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Veltěže | 12.43 | 0.000 | 40 | |
2 | Osek | 9.02 | 0.000 | 39 | |
3 | Ústí nad Labem | 7.6 | 0.000 | 38 | |
4 | Lovosice | 7.5 | 0.000 | 37 | |
5 | Bílina | 6.76 | 0.000 | 36 | |
6 | Klášterec nad Ohří | 6.08 | 0.000 | 35 | |
7 | Peruc | 5.79 | 0.000 | 34 | |
8 | Levousy | 5.3 | 0.000 | 33 | |
9 | 4.97 | 0.000 | 32 | ||
10 | Bílina | 4.89 | 0.000 | 31 | |
11 | Klášterec nad Ohří | 4.73 | 0.000 | 30 | |
12 | Černčice | 4.27 | 0.000 | 29 | |
13 | Bžany | 3.94 | 0.000 | 28 | |
14 | Bílina | 3.93 | 0.000 | 27 | |
15 | Žatec | 3.76 | 0.000 | 26 | |
16 | Smolnice | 3.74 | 0.000 | 25 | |
17 | Jablonec nad Nisou | 3.7 | 0.000 | 24 | |
18 | Kobylníky | 3.2 | 0.000 | 23 | |
19 | Panenský Týnec | 3.16 | 0.000 | 22 | |
20 | Peruc | 2.3 | 0.000 | 21 | |
21 | Praha | 2.15 | 0.000 | 20 | |
22 | Praha | 1.89 | 0.000 | 19 | |
23 | Žatec | 1.83 | 0.000 | 18 | |
24 | Smolnice | 1.58 | 0.000 | 17 | |
25 | Praha | 1.31 | 0.000 | 16 | |
26 | Kobylníky | 1.05 | 0.000 | 15 | |
27 | Dlouhý Most | 1.03 | 0.000 | 14 | |
28 | Hříškov | 0.99 | 0.000 | 13 | |
29 | 0.82 | 0.000 | 12 | ||
30 | Slaný | 0.81 | 0.000 | 11 | |
31 | 0.8 | 0.000 | 10 | ||
32 | Osek | 0.76 | 0.000 | 9 | |
33 | Libochovice | 0.68 | 0.000 | 8 | |
34 | Bílina | 0.43 | 0.000 | 7 | |
35 | Peruc | 0.4 | 0.000 | 6 | |
36 | Praha | 0.2 | 0.000 | 5 | |
36 | Bílina | 0.2 | 0.000 | 5 | |
38 | Koštice | 0.1 | 0.000 | 3 | |
39 | 0 | 0.000 | 1 | ||
39 | Rakovník | 0 | 0.000 | 1 | |
39 | 0 | 0.000 | 1 | ||
39 | 0 | 0.000 | 1 | ||
39 | Roudnice nad Labem | 0 | 0.000 | 1 | |
39 | Smolnice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 08.04.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Telce | ||||||
Kraj | Ústecký | ||||||
Název závodu | závod o pohár ředitele Ekostaveb Louny | ||||||
Název vodní plochy | Telce | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
los na dva poločasy - ruličky |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy |
dle rybářského řádu |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
Kapr,karas, amur,tolstobik,lín,plotice,perlín,jeseter,pstruh,okoun |
||||||
Bodování |
vážení úlovků |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
podběrák, vezír,pean, v ceně polévka + chleba,pečivo |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: ing.Jíří Benda ředitel Ekostaveb Louny |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský Klub Telce |