Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hradec Králové | 1150 | 0.000 | 40 | |
2 | Heřmanův Městec | 690 | 0.000 | 39 | |
3 | Slepotice | 670 | 0.000 | 38 | |
4 | Zámrsk | 600 | 0.000 | 37 | |
5 | Hradec Králové | 490 | 0.000 | 36 | |
6 | Staré Jesenčany | 400 | 0.000 | 35 | |
7 | Staré Jesenčany | 340 | 0.000 | 34 | |
8 | Mikulovice | 330 | 3.000 | 33 | |
9 | Třesovice | 330 | 0.000 | 32 | |
9 | Heřmanův Městec | 330 | 0.000 | 32 | |
11 | Hořice v Podkrkonoší | 310 | 0.000 | 30 | |
12 | Přelouč | 290 | 2.000 | 29 | |
13 | Choceň | 290 | 1.000 | 28 | |
14 | Dražkovice | 240 | 1.000 | 27 | |
15 | Pardubice | 240 | 0.000 | 26 | |
16 | Kolín | 230 | 0.000 | 25 | |
17 | Jaroměř | 220 | 0.000 | 24 | |
18 | Chlum | 200 | 2.000 | 23 | |
18 | Pardubice | 200 | 2.000 | 23 | |
20 | Kolín | 180 | 1.000 | 21 | |
21 | Pardubice | 180 | 0.000 | 20 | |
21 | Slatiňany | 180 | 0.000 | 20 | |
23 | Opočno | 160 | 0.000 | 18 | |
24 | Opočno | 150 | 0.000 | 17 | |
25 | Hrobice | 140 | 1.000 | 16 | |
25 | Ronov nad Doubravou | 140 | 1.000 | 16 | |
27 | Heřmanův Městec | 140 | 0.000 | 14 | |
28 | Pelechov | 120 | 1.000 | 13 | |
28 | Přelouč | 120 | 1.000 | 13 | |
30 | Zaječice | 100 | 1.000 | 11 | |
30 | Lanškroun | 100 | 1.000 | 11 | |
32 | Plotiště nad Labem | 100 | 0.000 | 9 | |
33 | Bakov nad Jizerou | 90 | 0.000 | 8 | |
34 | Dřenice | 70 | 0.000 | 7 | |
34 | Podlíšťany | 70 | 0.000 | 7 | |
36 | Zámrsk | 60 | 0.000 | 5 | |
37 | Mnichovo Hradiště | 40 | 0.000 | 4 | |
38 | Pardubice | 20 | 0.000 | 3 | |
38 | Nasavrky | 20 | 0.000 | 3 | |
38 | Ostrov nad Oslavou | 20 | 0.000 | 3 | |
38 | Púchov | 20 | 0.000 | 3 | |
42 | Čankovice | 10 | 0.000 | 1 | |
42 | Kaňk | 10 | 0.000 | 1 | |
42 | Vlčice | 10 | 0.000 | 1 | |
42 | Kolín | 10 | 0.000 | 1 | |
42 | Kaňk | 10 | 0.000 | 1 | |
47 | Hradec Králové | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Luže | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Lanškroun | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Chrudim | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Zaječice | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Hradec Králové | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Loučky | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Slatiňany | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Grunta | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Zaječice | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Pelechov | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
47 | Hrobice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (4) |
Revír | (2) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (3) |
Celkové hodnocení | (3.4) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 21.10.2023 | ||||||
Místo konání závodu | Slatiňany - Kunčí | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Podzimní rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | rybník Návesní | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 68 závodníků Kočíř Radek - Čankovice Taichner Radek - Mikulovice Zelenka Pavel - Grunta Labuť Josef - Ronov nad Doubravou Fiedler Luděk - Pardubice Doucha Richard - Loučky Karlík Ondřej - Podlíšťany Přibyl David - Vlčice Zahradník Michal - Pelechov Zahradník Roman - Pelechov Cuhorka Jiří - Přelouč Cuhorka Aleš - Přelouč Synek Martin - Choceň Drzmisek Miroslav - Hradec Králové Machatý David - Jaroměř Blaščík Petr - Staré Jesenčany Brodský Michal - Hradec Králové Homolka Ludvík - Ostrov nad Oslavou Pětík Marek - Libišany Novotný Petr - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Tkáč Milan - Kolín Kvasnička Martin ml. - Kolín Kukla Jiří - Pardubice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Bareš Vladimír - Slepotice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Hruška Jiří - Hradec Králové Žuková Marie - Opočno Jón Richard - Chlum Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Řípa Aleš - Heřmanův Městec Navrátil Viktor - Kutná Hora Pryl Stanislav - Pardubice Trnka Aleš - Třesovice Pleskot Jan - Hrobice Jurečková Jarmila - Hradec Králové Nováková Renata - Hrobice Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Kvasnička Martin st. - Kolín Baloun Roman st. - Heřmanův Městec Baloun Roman ml. - Heřmanův Městec Vágenknecht Jiří - Pardubice Koudelková Jitka - Nasavrky Němcová Hana - Nasavrky Smítka Josef ml. - Kaňk Smítka Josef st. - Kaňk Ščepka František - Humpolec Svoboda Antonín - Humpolec Kopic Milan - Humpolec Havránek Radek - Čejov Hlaváček Karel - Humpolec Zahradník Vlastimil - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Jiroušek Petr - Lhota u Chroustovic Myška Lukáš - Zaječice Horáček David - Zaječice Švec Michal 2 Brendl Patrik - Lanškroun Brendlová Petra - Lanškroun Hrubeš František - Dřenice Provazník Michal - Dřenice Provazník Jiří - Dřenice Švec Michal - Chrudim Černý Jan - Pardubice Vašíček Zdeněk - Opočno Žemlička Radek - Slatiňany | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentky, ryby a jejich části | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno | ||||||
Bodování | kapr, amur, štika, candát, úhoř, lín, sumec - 100 bodů ostatní - 10 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | 1. - 3. místo poháry, hodnotné ceny | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno | ||||||
Pořadatel |
Název: MOČRS Slatiňany Email: zemlicka.Radek@seznam.cz |