Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zámrsk | 516 | 0.000 | 43 | |
2 | Zámrsk | 492 | 0.000 | 42 | |
3 | Zámrsk | 336 | 0.000 | 41 | |
4 | Vrdy | 315 | 0.000 | 40 | |
5 | Žiželice | 285 | 0.000 | 39 | |
6 | Zámrsk | 219 | 0.000 | 38 | |
7 | Ratboř | 203 | 0.000 | 37 | |
8 | Bakov nad Jizerou | 199 | 0.000 | 36 | |
9 | Hradec Králové | 196 | 0.000 | 35 | |
10 | Opočno | 184 | 0.000 | 34 | |
11 | Bakov nad Jizerou | 173 | 0.000 | 33 | |
12 | Týniště nad Orlicí | 171 | 0.000 | 32 | |
13 | Cerhenice | 165 | 0.000 | 31 | |
14 | Kladruby | 163 | 0.000 | 30 | |
15 | Častolovice | 129 | 0.000 | 29 | |
16 | Běchary | 122 | 0.000 | 28 | |
16 | Vrdy | 122 | 0.000 | 28 | |
18 | Úmyslovice | 118 | 0.000 | 26 | |
19 | Mnichovo Hradiště | 117 | 0.000 | 25 | |
20 | Choceň | 102 | 0.000 | 24 | |
21 | Častolovice | 96 | 0.000 | 23 | |
21 | Hradec Králové | 96 | 0.000 | 23 | |
23 | Týniště nad Orlicí | 95 | 0.000 | 21 | |
24 | Opočno | 69 | 0.000 | 20 | |
24 | Staré Jesenčany | 69 | 0.000 | 20 | |
26 | Bohouňovice | 65 | 0.000 | 18 | |
27 | Všejany | 61 | 0.000 | 17 | |
28 | Liblice | 47 | 0.000 | 16 | |
29 | Praha | 39 | 0.000 | 15 | |
30 | Všechlapy | 32 | 0.000 | 14 | |
30 | Hranice na Moravě | 32 | 0.000 | 14 | |
32 | Krchleby | 31 | 0.000 | 12 | |
33 | Lovosice | 28 | 0.000 | 11 | |
34 | Praha | 23 | 0.000 | 10 | |
35 | Sezemice | 15 | 0.000 | 9 | |
36 | Havlíčkův Brod | 13 | 0.000 | 7 | |
37 | Benešov | 14 | 0.000 | 8 | |
38 | Dobruška | 9 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (3) |
Losování | (2) |
Revír | (3) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (1) |
Celkové hodnocení | (2.6) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 13.04.2024 | ||||||||
Datum konce závodu | 13.04.2024 | ||||||||
Místo konání závodu | Vrbová lhota | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody - Vrbovka | ||||||||
Název vodní plochy | Malý a velký Lindák | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 39 závodníků Hladík Tomáš - Dobruška Antoš Marek - Běchary Mareš Jan ml. - Praha Mareš Jan - Praha Horák Pavel - Žiželice Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Vlasta Tomaš - Choceň Synek Martin - Choceň Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Staněk Václav - Hradec Králové Štarman Jiří - Staré Jesenčany Rudolf Jaroslav - Vrdy Kovář Martin - Kladruby Chválová Lubica - Sezemice Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Žuková Marie - Opočno Vašíček Zdeněk - Opočno Beneš Miroslav - Nová Ves Ohrada Zrnová Jitka - Benešov Kovačka Josef - Ratboř Kaňák Petr - Bohouňovice Schingler Karel - Lovosice Havelka Luboš - Drásov Hrubeš Libor - Týniště nad Orlicí Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Mikolášik Zdeněk - Úmyslovice Zdráhala Petr - Všejany Zdráhala Ludvík - Hranice na Moravě Rubina Vladimír - Liblice Turský Jindřich - Krchleby Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Aleksandrová Alena - Hradec Králové Janouch Miroslav - Všechlapy Novotný Petr - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Vlček Petr - Častolovice Hladík Jiří - Častolovice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst |
Prezentace zavodníků a losování míst proběhne od:6:30 do 7:45 |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy |
Povoleno vše, mimo živé rybičky. |
||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb |
Karas, Lín, Kapr, Amur, Tolstolobik, Štika, Cejn, Okoun, Úhoř, Pstruh, Jeseter. |
||||||||
Bodování |
Jeseter - 200 bodů Úhoř,Štika - 100 bodů Amur,Okoun,Tolstolobik - 50 bodů Kapr nad 30cm -50 bodů Menší kapr pod 30 cm -1 bod Lín- 30 bodů Karas,Cejn,Plotice - 1 bod Střevle se ne bodují. |
||||||||
Ocenění pro vítěze |
1.místo - Pohár a Motorová pila 2.místo - Pohár a Mikrovlná trouba 3.místo - Pohár a uzena kýta 4.místo - Pohár a utopenci 5.místo - Pohár a šiška tlačenky A další věcné ceny. Pohár za největší Ulovenou rybu. |
||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Povinná výbava - podběrák a vezirek Občerstvení po celou dobu závodu. |
||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Marek Kudry |
||||||||
Pořadatel |
Název: Marek Kudry Email: Marek.kudry@seznam.cz |