Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Heřmanův Městec | 35 | 0.000 | 42 | |
2 | Mělník | 35 | 0.000 | 41 | |
3 | Semily | 27 | 0.000 | 40 | |
4 | Hošťálkovice | 25 | 0.000 | 39 | |
5 | Mnichovo Hradiště | 24 | 0.000 | 38 | |
6 | Pardubice | 24 | 0.000 | 37 | |
7 | Onomyšl | 17 | 0.000 | 36 | |
8 | Chmeliště | 16 | 0.000 | 35 | |
9 | Ústrašín | 16 | 0.000 | 34 | |
10 | Žďár nad Sázavou | 14 | 0.000 | 33 | |
11 | Čankovice | 14 | 0.000 | 32 | |
12 | Borohrádek | 13 | 0.000 | 31 | |
13 | Týniště nad Orlicí | 13 | 0.000 | 30 | |
14 | Chlumec nad Cidlinou | 12 | 0.000 | 29 | |
15 | Týniště nad Orlicí | 11 | 0.000 | 28 | |
16 | Slatina nad Zdobnicí | 10 | 0.000 | 27 | |
17 | Zdelov | 9 | 0.000 | 26 | |
18 | Libice nad Doubravou | 8 | 0.000 | 25 | |
19 | Žďár nad Sázavou | 7 | 0.000 | 24 | |
20 | Žďár nad Sázavou | 7 | 0.000 | 23 | |
21 | Svítkov | 5 | 0.000 | 22 | |
22 | Častolovice | 5 | 0.000 | 21 | |
23 | Mnichovo Hradiště | 4 | 0.000 | 20 | |
24 | Přibyslav | 3 | 0.000 | 19 | |
25 | Prostějov | 3 | 0.000 | 18 | |
26 | Vrbno | 3 | 0.000 | 17 | |
27 | Ústí nad Orlicí | 3 | 0.000 | 16 | |
28 | Žďár nad Sázavou | 3 | 0.000 | 15 | |
29 | Žďár nad Sázavou | 3 | 0.000 | 14 | |
30 | Pardubice | 2 | 0.000 | 13 | |
31 | Korouhev | 2 | 0.000 | 12 | |
32 | Vilémov | 1 | 0.000 | 11 | |
33 | Frýdštejn | 1 | 0.000 | 10 | |
34 | Chotěboř | 1 | 0.000 | 9 | |
35 | Vrdy | 1 | 0.000 | 8 | |
36 | Zaječice | 1 | 0.000 | 7 | |
37 | Hradec nad Svitavou | 0 | 0.000 | 1 | |
37 | Uhlířské Janovice | 0 | 0.000 | 1 | |
37 | Libice nad Doubravou | 0 | 0.000 | 1 | |
37 | Včelákov | 0 | 0.000 | 1 | |
37 | Korouhev | 0 | 0.000 | 1 | |
37 | Svatý Mikuláš | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 4 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (4) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (4.6) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 24.03.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Markovice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Markovice - jarní 2018 | ||||||
Minulé závody | 14.05.2017 - Markovice - Markovice 2017 19.03.2016 - Markovice - Rybářské závody 29.03.2015 - Markovice - Tradiční rybářské závody mládeže od 15 let a dospělých | ||||||
Název vodní plochy | Markovický rybník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 39 závodníků Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou Gryc Jan - Přibyslav Slavík Alexej - Vilémov Tošer Jaroslav - Ústrašín Melichar Tomáš - Žďár nad Sázavou Duba Ladislav st. - Žďár nad Sázavou Pácl František - Ústí nad Orlicí Kaminský Jaroslav - Frýdštejn Havlíček Stanislav - Mělník Dydňanský Roman - Vrbno Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Bidmon Pavel - Korouhev Jirsa Jiří - Chmeliště Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Vlček Petr - Častolovice Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Novák Petr - Čankovice Jarušinský Kalivoda st. Boháček Martin - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou Doležán Vladimír - Chotěboř Ščepka František - Humpolec Havránek Radek - Čejov Svoboda Stanislav ml. - Čejov Hlaváček Karel - Humpolec Moravec Pavel - Čejov Janíček Jan - Kamenice nad Lipou Hos Martin - Otín Coufal Zdeněk - Želetava Mačo Jiří - Slatina nad Zdobnicí Říčař David - Zdelov Kalus Petr - Litomyšl | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst |
na miste, najednou pro prvni i druhy polocas |
||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Povolené nástrahy |
dle RŘ |
||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb |
obvykle dostatečný i pro manipulaci s děličkou, Mírně zkosený břeh, místy stromy. především kapr, dále lin a běžná rybniční obsádka |
||||||
Bodování |
ušlechtilá ryba - 1 kus - 20 bodu, ryby se stanovenou lovnou mírou - např. lín 1 kus - 10 bodů, ostatni 1 kus - 1 bod, vyhrává zavodnik s nejvetsim souctem bodu za oba polocasy, v případě shody větší počet ryb za vice bodu, potom vice ryb v druhem poločasu, pokud shoda i pak - los |
||||||
Ocenění pro vítěze |
poháry pro tři nejlepší závodníky, hodnotné ceny - především rybářské |
||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Závodníci berou na vědomí, že se účastní rybářských závodů na vlastní nebezpečí. V případě protestu (do 30 minut po ukončení závodu) musí protestující složit u ředitele závodu kauci ve výši 1.000,- Kč, která bude vrácena pouze v případě uznání protestu. Závody se konají za každého počasí. 19.3. bude nasazeno 1000kg novych kapru! |
||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Richard Konopásek |
||||||
Pořadatel |
Název: RSK Pardubice a MO ČRS Chrudim II WWW: https://www.rybarichrudim.cz/ |