Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pardubice | 3 | 0.000 | 52 | |
2 | Chotěboř | 8 | 0.000 | 51 | |
3 | Sezemice | 10 | 0.000 | 50 | |
4 | Chotěboř | 13 | 0.000 | 49 | |
5 | Žďár nad Sázavou | 15.5 | 0.000 | 48 | |
6 | Jindřichův Hradec | 22 | 0.000 | 47 | |
6 | Svratouch | 22 | 0.000 | 47 | |
8 | Kamenice nad Lipou | 22.5 | 0.000 | 45 | |
9 | Ústrašín | 23 | 0.000 | 44 | |
10 | Jaroměř | 23.5 | 0.000 | 43 | |
11 | Onomyšl | 24 | 0.000 | 42 | |
12 | Žďár nad Sázavou | 26 | 0.000 | 41 | |
13 | Dražkovice | 28.5 | 0.000 | 40 | |
14 | Chotěboř | 32 | 0.000 | 39 | |
15 | Hradec Králové | 32.5 | 0.000 | 38 | |
16 | Přibyslav | 39 | 0.000 | 37 | |
17 | Ledeč nad Sázavou | 40.5 | 0.000 | 36 | |
18 | Najdek | 41 | 0.000 | 35 | |
18 | Sezemice | 41 | 0.000 | 35 | |
20 | Žďár nad Sázavou | 43 | 0.000 | 33 | |
21 | Žďár nad Sázavou | 47.5 | 0.000 | 32 | |
22 | Žďár nad Sázavou | 49 | 0.000 | 31 | |
23 | Třebíč | 50.5 | 0.000 | 30 | |
24 | Chotěboř | 51.5 | 0.000 | 29 | |
25 | Žďár nad Sázavou | 52 | 0.000 | 28 | |
26 | Všechlapy | 54 | 0.000 | 27 | |
27 | Světlá nad Sázavou | 55 | 0.000 | 26 | |
28 | Uhlířské Janovice | 56.5 | 0.000 | 25 | |
29 | Větrný Jeníkov | 57.5 | 0.000 | 24 | |
30 | Světlá nad Sázavou | 58 | 0.000 | 23 | |
31 | Benešov | 59 | 0.000 | 22 | |
32 | Havlíčkův Brod | 59.5 | 0.000 | 21 | |
33 | Světlá nad Sázavou | 60 | 0.000 | 20 | |
34 | Kamenice u Jihlavy | 60.5 | 0.000 | 19 | |
34 | Lučice | 60.5 | 0.000 | 19 | |
36 | Jindřichův Hradec | 63 | 0.000 | 17 | |
36 | Havlíčkův Brod | 63 | 0.000 | 17 | |
38 | Havlíčkův Brod | 67 | 0.000 | 15 | |
39 | Kamenice | 71.5 | 0.000 | 14 | |
40 | Krchleby | 72 | 0.000 | 13 | |
41 | Žďár nad Sázavou | 78.5 | 0.000 | 8 | |
41 | Dublovice | 78.5 | 0.000 | 8 | |
41 | Havlíčkův Brod | 78.5 | 0.000 | 8 | |
41 | Větrný Jeníkov | 78.5 | 0.000 | 8 | |
41 | Jindřichův Hradec | 78.5 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (4) |
Celkové hodnocení | (4.6) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 05.07.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Herálec u Havlíčkova Brodu | ||||||
Kraj | Vysočina | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Koubkův rybník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 47 závodníků Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Červený Jaroslav - Jaroměř Beránek Lukáš - Světlá nad Sázavou Beránek Jaroslav - Světlá nad Sázavou Belušiak Ladislav - Jindřichův Hradec Staněk Václav - Hradec Králové Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Černý Jindřich ml. - Jindřichův Hradec Vágenknecht Jiří - Pardubice Adamec Michal - Světlá nad Sázavou Janouch Miroslav - Všechlapy Turský Jindřich - Krchleby Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Zrnová Jitka - Benešov Soukup Ivo - Třebíč Mokrá Jana - Najdek Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou Fanta Josef - Větrný Jeníkov Fanta František - Větrný Jeníkov Slavík Tomáš - Humpolec Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Horáček Jaroslav - Havlíčkův Brod Doležán Nikola - Chotěboř Doležán Vladimír - Chotěboř Tošer Jaroslav - Ústrašín Pekař Jaroslav - Kamenice nad Lipou Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Pajer Stanislav - Ledeč nad Sázavou Bourek Petr - Kamenice Musílek Petr - Chotěboř Syrůček Stanislav - Dražkovice Tlustý Luboš - Svratouch Polívka Martin - Ždírec nad Doubravou Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou Bertok Milan - Dublovice Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy Škoda František - Pacov Prchal Jan - Lučice Jirásek Petr - Chotěboř Zemen Petr - Žďár nad Sázavou Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | ruličky na každý poločas zvlášť | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | patentka i v krmení | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,amur | ||||||
Bodování | amur-110b,kapr-50b,ostatní-30b. Sektorové hodnocení,poločas = sektor.Vyhrává soutěžící s nejnižším součtem umístění za oba poločasy. V případě rovnosti bodů rozhoduje počet chycených amurů dále chycená první ryba(čas bude u každé zaznamenán na úlovkovém lístku). Sektorové | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | povinný vyprošťovač háčků,podběrák,dobrá nálada... Slušné a šetrné zacházení s úlovkem! | ||||||
Pořadatel |
Název: Koubek Petr Email: kamilondracek@seznam.cz Telefon: 737066757 |