Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hradec Králové | 6 | 0.000 | 45 | |
2 | Vysoké Mýto | 8 | 0.000 | 44 | |
2 | Zámrsk | 8 | 0.000 | 44 | |
2 | Dašice | 8 | 0.000 | 44 | |
5 | Třesovice | 12 | 0.000 | 41 | |
6 | Lanškroun | 14 | 0.000 | 40 | |
7 | Mikulovice | 15 | 0.000 | 39 | |
8 | Mnichovo Hradiště | 22 | 0.000 | 38 | |
9 | Staré Jesenčany | 22.5 | 0.000 | 37 | |
10 | Rychnov nad Kněžnou | 24 | 0.000 | 36 | |
11 | Havlíčkův Brod | 24.5 | 0.000 | 35 | |
12 | Hrochův Týnec | 30 | 0.000 | 34 | |
13 | Mnichovo Hradiště | 34.5 | 0.000 | 33 | |
14 | Dřenice | 36.5 | 0.000 | 32 | |
15 | Mnichovo Hradiště | 38 | 0.000 | 31 | |
16 | Staré Jesenčany | 38.5 | 0.000 | 30 | |
16 | Holice | 38.5 | 0.000 | 30 | |
16 | Zámrsk | 38.5 | 0.000 | 30 | |
19 | Pardubice | 40.5 | 0.000 | 27 | |
19 | Choceň | 40.5 | 0.000 | 27 | |
21 | Vysoké Mýto | 41.5 | 0.000 | 25 | |
22 | Třesovice | 42 | 0.000 | 24 | |
23 | Dražkovice | 43 | 0.000 | 23 | |
24 | Jaroměř | 46.5 | 0.000 | 22 | |
25 | Plotiště nad Labem | 48.5 | 0.000 | 21 | |
26 | Jaroměř | 53 | 0.000 | 20 | |
27 | Svatý Mikuláš | 54.5 | 0.000 | 19 | |
28 | Havlíčkův Brod | 55 | 0.000 | 18 | |
29 | Zdelov | 57.5 | 0.000 | 17 | |
30 | Opočínek | 59.5 | 0.000 | 16 | |
31 | Pardubice | 60 | 0.000 | 15 | |
32 | Lanškroun | 61 | 0.000 | 14 | |
33 | Mnichovo Hradiště | 64 | 0.000 | 13 | |
34 | Nechanice | 64.5 | 0.000 | 12 | |
35 | Chotěboř | 66 | 0.000 | 11 | |
36 | Zámrsk | 67 | 0.000 | 10 | |
37 | Zámrsk | 68 | 0.000 | 9 | |
38 | Libišany | 69.5 | 0.000 | 8 | |
39 | Jaroměř | 70 | 0.000 | 7 | |
40 | Podůlšany | 74.5 | 0.000 | 6 | |
41 | Poděbrady | 76 | 0.000 | 6 | |
42 | Police nad Metují | 76.5 | 0.000 | 6 | |
43 | Hradec Králové | 79.5 | 0.000 | 6 | |
44 | Nechanice | 85.5 | 0.000 | 6 | |
45 | Ústrašín | 87.5 | 0.000 | 6 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 2 příspěvky
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotili 2 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 11.07.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Hungerfish Cup 5.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových Obsazeno pouze náhradníci | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 45 závodníků Brodský Michal - Hradec Králové Havrila Michal st. - Jaroměř Havrila Michal ml. - Jaroměř Tobolka Milan - Nechanice Tobolka Daniel - Nechanice Zahradník Vlastimil - Vysoké Mýto Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Aleksandrová Alena - Hradec Králové Vaněk Dalibor - Vysoké Mýto Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto Juhoš Josef st. - Podůlšany Machatý David - Jaroměř Jirásek Petr - Chotěboř Ďásek František - Havlíčkův Brod Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod Kosztyo Alexander - Poděbrady Novotný Petr - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Růžička Pavel - Dašice Pišl Jan - Třesovice Trnka Aleš - Třesovice Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Hencel Jiří - Police nad Metují Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Taichner Radek - Mikulovice Izaiasz Petr - Holice Lochman Pavel - Zdelov Šrámek Petr - Opočínek Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Synek Martin - Vysoké Mýto Kubec Tomáš - Lanškroun Kubcová Natálie - Lanškroun Provazník Michal - Dřenice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Hofman Vladimír - Hrochův Týnec Gančarčík Karel - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice Štarman Jiří - Staré Jesenčany | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | losování ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát | ||||||
Bodování | Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů, ostatní - 1 bod sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola | ||||||
Ocenění pro vítěze | poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby Hungerfish |
||||||
Pořadatel |
Název: Chvála Petr Email: Chvala.P@email.cz Telefon: 728018656 |