Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Morašice | 558 | 0.000 | 31 | |
2 | Stolany | 347 | 0.000 | 30 | |
3 | 200 | 0.000 | 29 | ||
4 | Plotiště nad Labem | 163 | 0.000 | 28 | |
5 | Hradec Králové | 162 | 0.000 | 27 | |
6 | Pohřebačka | 140 | 0.000 | 26 | |
7 | Týniště nad Orlicí | 124 | 0.000 | 25 | |
8 | Bumbálka | 90 | 0.000 | 24 | |
9 | Pardubice | 70 | 0.000 | 23 | |
10 | Zdelov | 54 | 0.000 | 22 | |
11 | Moravany | 52 | 0.000 | 21 | |
12 | 50 | 0.000 | 20 | ||
12 | Dřenice | 50 | 0.000 | 20 | |
12 | Lhota u Chroustovic | 50 | 0.000 | 20 | |
12 | Dřenice | 50 | 0.000 | 20 | |
12 | Ždírec nad Doubravou | 50 | 0.000 | 20 | |
17 | Chrudim | 40 | 0.000 | 15 | |
18 | Hrochův Týnec | 22 | 0.000 | 14 | |
19 | 20 | 0.000 | 13 | ||
20 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Lázně Bohdaneč | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | 0 | 0.000 | 1 | ||
20 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | 0 | 0.000 | 1 | ||
20 | 0 | 0.000 | 1 | ||
20 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Markovice | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | Opatovice nad Labem | 0 | 0.000 | 1 | |
20 | 0 | 0.000 | 1 | ||
20 | Opatovice nad Labem | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 5 příspěvků
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (1) |
Celkové hodnocení | (4.2) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 13.06.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice - mládež OBSAZENO | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Dětské rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 35 závodníků Musil Jan-Markovice- Šturc Teodor Topfér Pavel Popílek Adam Mlynář Adam- Lochman Pavel ml. - Zdelov Vlach Zdeněk ml. - Ždírec nad Doubravou Livora Tadeáš Hájek David Hájková Tereza - Moravany Šisler Kryštof - Dřenice Vrba David - Dřenice Vafek Lukáš - Dřenice Doležalová Anna Bubák Martin Bulva Jan Novotný Matyáš Fikejs Martin Hrstka Jaromír - Opatovice nad Labem Kněžour Jan Pekařová Tereza - Opatovice nad Labem Vafek Filip-Dřenice Šafařík Petr ml. - Pohřebačka Svobodová Viktorie - Týniště nad Orlicí Petružálková Anet - Plotiště nad Labem Dostálek Václav - Hradec Králové Bečka Jan-Pardubic Rajsigl Daniel-Heřmanův Městec Vrbata Jan-Mikolovice Hofman David - Hrochův Týnec Přiklopil Aleš - Dřenice Smejkal Jakub - Pardubice Vrba David - Dřenice Provazník Matěj - Stolany Růžičková Nela - Morašice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE.BUDE SE LOSOVAT JEDNOU NEBUDE SE STĚHOVAT!!!!!!!!!!!! | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOŘ-50BODŮ Lín a Kares 20.BODŮ PSTRUH,SIVEN a 10.BODU.OSTATNÍ RYBY 1BOD.STŘEVLIČKA SE NEPOČÍTÁ !!!!!!!!!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tři a cena pro každého | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!! ZAKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A TĚSNĚ POD NÍ cca40.cm | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |