Závody
Poř. | Jména | Města | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Předměřice nad Labem Třesovice | 1900 | 0.000 | 36 | |
2 | Dašice Mikulovice | 1732 | 0.000 | 34 | |
3 | Opočínek Moravičany | 1581 | 0.000 | 32 | |
4 | Staré Jesenčany Dražkovice | 1400 | 0.000 | 30 | |
5 | Hradec Králové Hradec Králové | 1323 | 0.000 | 28 | |
6 | Choceň Lanškroun | 1200 | 0.000 | 26 | |
7 | Staré Jesenčany Pardubice | 1160 | 0.000 | 24 | |
8 | Bolehošť Hradec Králové | 1083 | 0.000 | 22 | |
9 | Sezemice Sezemice | 980 | 0.000 | 20 | |
10 | Hradec Králové Třesovice | 923 | 0.000 | 18 | |
11 | Libišany Plotiště nad Labem | 870 | 0.000 | 16 | |
12 | Žďár nad Sázavou Hamry nad Sázavou | 771 | 0.000 | 14 | |
13 | Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště | 770 | 0.000 | 12 | |
14 | Dřenice Slatiňany | 630 | 0.000 | 10 | |
15 | Rousínov Rousínov | 550 | 0.000 | 8 | |
16 | Sezemice Pardubice | 510 | 0.000 | 6 | |
17 | Pardubice Pardubice | 330 | 0.000 | 4 | |
18 | Častolovice Týniště nad Orlicí | 300 | 0.000 | 2 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.08.2020 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | závod dvojic POSLEDNͨ2. .DVOJICE !!!!!!!!!!!!!! | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 20 závodníků Sácký Miroslav-Tůma Jiři Deml David-Pech Antonín Lebeda Zdeněk - Vlček Petr Pazderka Luboš - Pazderka Adem Aleksandrová Alena - Pišl Jan Kopecký Jan - Černý Jan Brodský Michal -Kupka Tomáš Chválová Lubica - Zahradník Vlastimil Blaščík Petr - Boháček Lukáš Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Bartoněk Lukáš - Trnka Aleš Prokeš Roman - Prokeš Jan Kopa Stanislav - Šrámek Petr Taichner Radek - Růžicka Pavel Černý Jindřich - Kočí Josef Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Syrůček Stanislav - Šterman Jiří Provazník Jiří - Žemlička Radek Kubec Tomáš - Synek Martin Chvála Jan - Chvála Petr | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Lov na živou či mrtvou rybičku. Na háček se nesmí použít ani patentka. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr,amur,tolstolobik,uhor,candat,jeseter 50 bodů,lín a karas 20.bODŮ,siven a pstruh 10 bodů,bílá ryba 1. bod STŘEVLIČKA SE NEBOBUJE!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | Pro první tři dvojce jsou připraveny poháry a finanční hotovost. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | zákaz chytání u hladiny cca 35cm!!!!!!!!! OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO GULÁŠEK,KLOBÁSKA,PIVEČKO A NEALKO. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Dřenice Telefon: 723408159 |