| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 |
Celkové pořadí týmů pro období 01.01.2016 - 31.12.2016
Pořadí | Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno ženy/mládežníka | Body | Celkové body týmu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dream team | Trnka Aleš | 1 | Bartoněk Lukáš | 2 | Aleksandrová Alena | 4 | 7 |
2. | Hungerfish team | Chvála Petr | 6 | Chvála Jan | 13 | Chválová Lubica | 1 | 20 |
3. | Jizera 24 | Zeman Luboš | 8 | Man Bohuslav | 16 | Tobolka Daniel | 1 | 25 |
4. | Volejovky Bolina | Smítka Radek | 3 | Semerád Vladislav | 27 | Doležalová Monika | 2 | 32 |
5. | Fanatik Fishing team | Brodský Michal | 12 | Petružálek Jiří | 14 | Komínová Martina | 7 | 33 |
6. | CLEVER FISH team | Vágenknecht Jiří | 5 | Staněk Václav | 36 | Štolovský Jan | 4 | 45 |
7. | Opočno | Vašíček Zdeněk | 17 | Hladík Tomáš | 24 | Hladíková Markéta | 10 | 51 |
8. | Novotňáci | Novotný Jiří | 19 | Novotná Pavlína | 35 | Novotná Jaroslava | 3 | 57 |
9. | Skalice | Šourek Rudolf | 53 | Toman Petr | 92 | Šourková Marie | 9 | 154 |
10. | Betafish Církvice | Šuchal Juraj | 90 | Šuchalová Klára | 71 | Šuchal Adam | 2 | 163 |
Týmy, které nebylo možné vyhodnotit.
Týmy nejsou hodnoceny ze dvou důvodů
- Žena v týmu se nezúčastnila žádného ženského závodu nebo mládežník mládežnického závodu
- Nelze dopočítat umístění druhého závodníka z týmu z důvodu neexistence výsledku v celostátním žebříku
Jméno týmu | Jméno závodníka | Body | Jméno druhého závodníka | Body | Jméno ženy/mládežníka | Body | Celkové body týmu |
---|
Soupisky jednotlivých týmů
Betafish Církvice | |
---|---|
Jícha Jakub | Smilovice |
Šuchal Adam | Markovice |
Šuchal Juraj | Markovice |
Šuchalová Klára | Markovice |
CLEVER FISH team | |
---|---|
Fröhlich Libor | Hradec Králové |
Kupka Tomáš | Hradec Králové |
Staněk Václav | Hradec Králové |
Štolovský Jan | Dolní Bousov |
Vágenknecht Jiří | Pardubice |
Zíková Tereza | Lysá nad Labem |
Dream team | |
---|---|
Aleksandrová Alena | Hradec Králové |
Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem |
Bartoňková Katarína | Předměřice nad Labem |
Pišl Jan | Třesovice |
Trnka Aleš | Třesovice |
Fanatik Fishing team | |
---|---|
Brodský Michal | Hradec Králové |
Hencel Jiří | Police nad Metují |
Komínová Martina | Hradec Králové |
Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem |
Petružálková Anet | Plotiště nad Labem |
Řehák Václav | Police nad Metují |
Hungerfish team | |
---|---|
Chvála Jan | Sezemice |
Chvála Petr | Sezemice |
Chválová Lubica | Sezemice |
Šrámek Patrik | Opočínek |
Šrámek Petr | Opočínek |
Jizera 24 | |
---|---|
Mádle Radek | Chlum |
Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší |
Tobolka Daniel | Nechanice |
Zeman Luboš | Semily |
Novotňáci | |
---|---|
Novotná Jaroslava | Zámrsk |
Novotná Lenka | Zámrsk |
Novotná Pavlína | Zámrsk |
Novotný Jiří | Zámrsk |
Opočno | |
---|---|
Andrž Ladislav | Bolehošť |
Dvořák Oldřich | Mělčany |
Hladík Tomáš | Dobruška |
Hladíková Markéta | Dobruška |
Tomeňuk David | Trnov |
Vašíček Zdeněk | Opočno |
Skalice | |
---|---|
Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem |
Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem |
Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem |
Volejovky Bolina | |
---|---|
Doležalová Monika | Pardubice |
Kovanda Karel | Bolinka |
Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou |
Smítka Dominik | Pavlovice |
Smítka Radek | Bolina |
Turský Jindřich | Krchleby |