Výsledek závodu
Poř. | Jména | Města | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sezemice Sezemice | 1000 | 0.000 | 40 | |
2 | Lukavice Chrudim | 800 | 0.000 | 38 | |
2 | Třesovice Předměřice nad Labem | 800 | 0.000 | 38 | |
4 | Žďár nad Sázavou Chotěboř | 725 | 0.000 | 34 | |
5 | Dřenice Slatiňany | 560 | 0.000 | 32 | |
6 | Pardubice Pardubice | 520 | 0.000 | 30 | |
7 | Staré Jesenčany Rosice nad Labem | 450 | 0.000 | 28 | |
8 | Libišany Rychnov nad Kněžnou | 405 | 0.000 | 26 | |
9 | Svítkov Pardubice | 320 | 0.000 | 24 | |
10 | Sezemice Hradec Králové | 255 | 0.000 | 22 | |
11 | Pardubice Dražkovice | 215 | 0.000 | 20 | |
11 | Choceň Vysoké Mýto | 215 | 0.000 | 20 | |
13 | Předměřice nad Labem Hradec Králové | 210 | 0.000 | 16 | |
14 | Dřenice Pardubice | 155 | 0.000 | 14 | |
15 | Moravičany | 115 | 0.000 | 12 | |
16 | Hradec Králové | 105 | 0.000 | 10 | |
17 | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou | 55 | 0.000 | 8 | |
18 | Hradec Králové Hradec Králové | 50 | 0.000 | 6 | |
18 | Kameničky | 50 | 0.000 | 6 | |
20 | Hoříněves Hoříněves | 0 | 0.000 | 2 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 14.04.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | závod dvojic 1 DVOJICE VOLNÁ !!!!!!!! | ||||||
Minulé závody | 16.04.2017 - Dřenice - závod dvojic 1 místo volné 14.08.2016 - Dřenice.... - závod dvojic 09.04.2016 - Dřenice OBSAZENO - závod dvojic | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 21 závodníků Doležalová Monika -Doležal Pavel Bartoňková Petra - Aleksanrová Alena Chválová Lubica - Brodský Michal Gančarčík Karel - Vrba Tomáš Vacek Josef - Vacek Lukáš Tatíček Jiří - Kopecký David Příhoda M-Příhoda J Janovský Miroslav ml. +Jeden Janovský Miroslav st. +Jeden Provazník Jiří -Žemlička Radek Jirásek Petr - Polovic Ladislav Duba Ladislav - Melichar Tomáš Synek Martin - Dian Marian Kopa Stanislav - Štěpán Jan Lebeda Zdeněk -Horák Jaromír Bartoněk Lukáš - Trnka Aleš Štarman Jiří - Slavíček Ondřej Syrůček Stanislav - Černy Jan Provazník Michal - Málek Radek Chvála Jan - Chvála Petr Šupol Petr -Šupol Michal | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Lov na živou či mrtvou rybičku. Na háček se nesmí použít ani patentka. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | kapr,amur,tolstolobik,uhor,candat,jeseter 50 bodů,lín 20 bodůpstruh,siven 10 bodů,bílá ryba 5 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | Pro první tři dvojce jsou připraveny poháry a finanční hotovost. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | zákaz chytání u hladiny.OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO GULÁŠEK,KLOBÁSKA,PIVEČKO A NEALKO. | ||||||
Pořadatel | Telefon: 723408159 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.