Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Králíky | 455 | 0.000 | 24 | |
2 | Hrochův Týnec | 230 | 0.000 | 23 | |
3 | Pardubice | 200 | 0.000 | 22 | |
4 | Čáslav | 180 | 0.000 | 21 | |
5 | Dřenice | 155 | 0.000 | 20 | |
6 | Zdelov | 150 | 0.000 | 19 | |
6 | Stolany | 150 | 0.000 | 19 | |
6 | Horní Roveň | 150 | 0.000 | 19 | |
6 | Dřenice | 150 | 0.000 | 19 | |
6 | 150 | 0.000 | 19 | ||
11 | Hlinsko | 110 | 0.000 | 14 | |
12 | Morašice | 100 | 0.000 | 13 | |
13 | Pardubice | 50 | 0.000 | 12 | |
13 | Dřenice | 50 | 0.000 | 12 | |
15 | Pardubice | 25 | 0.000 | 10 | |
16 | 5 | 0.000 | 9 | ||
17 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Časy | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Týniště nad Orlicí | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Stolany | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Dřenice | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | Nasavrky | 0 | 0.000 | 1 | |
17 | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 16.06.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice - mládež | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Dětské rybářské závody | ||||||
Minulé závody | 17.06.2017 - Dřenice - mládež - Dětské rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 20 závodníků Boháč Matěj Časy Vacek Alexandr - Hlinsko Jelínková Aneta - Nasavrky Vágenknecht Dan - Pardubice Vágenknecht Adam - Pardubice Charwot Stanislav - Čáslav Matouš Filip - Týniště nad Orlicí Smejka JAKUB Hofman David Šisler Kryštof - Dřenice Šisler Matěj - Dřenice Přiklopil Aleš - Dřenice Dostál Matouš - Králíky Rajsigl Daniel-Pardubice Lochman Pavel - Zdelov Teplý Pavel-Pardubice Chimiák Štepán Horní Roven Vrba David Dřenice Růžičková Nela - Morašice Provazník Matěj - Stolany | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | BUDE LOSOVÁNÍ ALE JE NOŽNÉ ABY MLÁDEŽ SEDĚLA VEDLE SEBE. | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | 50.bodu-KAPR,AMUR,CANDAT,JESETER,ŠTIKA,TOLTOLOBIK A UHOR.20.BODU-LÍN.,br>10.BODU.PSTRUH,SIVEN.5.BODU.OSTATNÍ RYBY. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry pro prvni tri a cena pro každého | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | V ceně startovného občerstvení.DĚTEM DO DESETI LET POMOC POVOLENA NAHODIT PODEBRAT RYBU.BUDE UPŘESNĚNO PŘED ZÁVODEM.MALÝ ZÁVODNÍCI NEMUSEJÍ MÍT STRACH A RODIČE TAKÉ NE !!!!!!!!!! | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: |
||||||
Pořadatel | Telefon: 723408159 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.