Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Třešť | 14.04 | 0.000 | 47 | |
2 | Pelhřimov | 12.39 | 0.000 | 46 | |
3 | Tušť | 12.08 | 0.000 | 45 | |
4 | Chotěboř | 8.38 | 0.000 | 44 | |
5 | Blatnice | 6.87 | 0.000 | 43 | |
6 | Jindřichův Hradec | 4.92 | 0.000 | 42 | |
7 | Jindřichův Hradec | 4.91 | 0.000 | 41 | |
8 | Roudnice nad Labem | 4.9 | 0.000 | 40 | |
9 | Onomyšl | 4.8 | 0.000 | 39 | |
10 | Čejov | 4.68 | 0.000 | 38 | |
11 | Třemošná | 4.55 | 0.000 | 37 | |
12 | Chotěboř | 3.89 | 0.000 | 36 | |
13 | Jaroměřice nad Rokytnou | 3.8 | 0.000 | 35 | |
14 | Lodhéřov | 3.78 | 0.000 | 34 | |
15 | Domanín | 2.2 | 0.000 | 33 | |
16 | Otín | 1.94 | 0.000 | 32 | |
17 | Jindřichův Hradec | 1.92 | 0.000 | 31 | |
18 | Chotěboř | 1.77 | 0.000 | 30 | |
19 | Havlíčkův Brod | 1.61 | 0.000 | 29 | |
20 | Jindřichův Hradec | 1.41 | 0.000 | 28 | |
21 | Vilémov | 1.06 | 0.000 | 27 | |
22 | Ústrašín | 1.05 | 0.000 | 26 | |
23 | Smrk | 0.78 | 0.000 | 25 | |
24 | Jihlava | 0.75 | 0.000 | 24 | |
25 | Třebíč | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Třešť | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Jaroměřice nad Rokytnou | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Jemnice | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Jarošov nad Nežárkou | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Kardašova Řečice | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Blatnice | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Břilice | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Žďár nad Sázavou | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Uhlířské Janovice | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Kostelní Radouň | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Pacov | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Rebešovice | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Jindřichův Hradec | 0 | 0.000 | 8 | |
25 | Dolní Radouň | 0 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (5) |
Losování | (5) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (5) |
Celkové hodnocení | (5) |
Dosud hodnotil 1 uživatel.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 13.10.2018 | ||||||||
Místo konání závodu | Jarošov nad Nežárkou | ||||||||
Kraj | Jihočeský | ||||||||
Název závodu | podzimní šupinka | ||||||||
Název vodní plochy | malá vodní nádrž Jarošov nad Nežárkou | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 38 závodníků Tůma Roman - Jemnice Novák Radek ml.-Blatnice Rambousek Stanislav - Třebíč Novák Radek - Blatnice Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Raniak Milan - Třešť Žák Miloslav - Jindřichův Hradec Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou Kejst Martin - Lodhéřov Toman František ml. - Jaroměřice nad Rokytnou Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou Coufal Zdeněk - Želetava Musílek Petr - Chotěboř Hos Martin - Otín Doležán Vladimír - Chotěboř Doležán Nikola - Dačice Košina Pavel - Domanín Neumann Zdeněk - Domanín Mlčák Luboš - Domanín Maršík Jan - Pelhřimov Raniak Martin - Třešť Malý František - Kostelní Radouň Kříž Josef - Jindřichův Hradec Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klečák Miloslav - Onomyšl Pech Jan - dolní Dvořiště Beneš Milan - Suchdol nad Lužnicí John Miroslav - Roudnice nad Labem Šilhavý Stanislav - Třemošná Tošer Jaroslav - Ústrašín Slavík Alexej - Vilémov Belušiak Ladislav - Jindřichův Hradec Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Mitas Luděk - Jindřichův Hradec Moravec Pavel Cejov Hošek Stanislav - Pacov Dobeš Jiří - Rebešovice Mádl Petr Jindřichův Hradec | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Poctivé losování ve formě ruliček. Losování na oba poločasy zvlášť. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Dle RŘ. | ||||||||
Zakázané nástrahy | Živá, mrtvá rybička. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | kapr,amur,karas bílá ryba,cejn atd | ||||||||
Bodování | za každý gram 1bod, zvýhodněn kapr + 1000 bodů | ||||||||
Ocenění pro vítěze | poháry pro první tři místa + věcné ceny + diplom, do desátého místa diplom + věcné ceny, pohár za největší a nejtěžší rybu | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. Vybavení dle RŘ plus podložka,Pean, podběrák a vezírek sebou!!! Každý závodník se zůčastní závodů na vlastní nebezpečí!!! | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Luboš Číž |
||||||||
Další sponzoři | rybářské potřeby Luděk Mitas, rybářské potřeby FishStar | ||||||||
Pořadatel |
Název: Luboš Číž Email: lubo06@seznam.cz Telefon: 722782440 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.