Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Přeštice | 1065 | 0.000 | 40 | |
2 | Černčice | 804 | 0.000 | 39 | |
3 | Habartov | 645 | 0.000 | 38 | |
4 | Třemošná | 628 | 0.000 | 37 | |
5 | Mariánské Lázně | 617 | 0.000 | 36 | |
6 | Sokolov | 559 | 0.000 | 35 | |
7 | Plzeň | 532 | 0.000 | 34 | |
8 | Bečov | 515 | 0.000 | 33 | |
9 | Bžany | 440 | 0.000 | 32 | |
10 | Přeštice | 440 | 0.000 | 31 | |
11 | Louny | 437 | 0.000 | 30 | |
12 | Stod | 433 | 0.000 | 29 | |
13 | Bílina | 356 | 0.000 | 28 | |
14 | Stod | 340 | 0.000 | 27 | |
15 | Pernink | 338 | 0.000 | 26 | |
16 | Cheb | 305 | 0.000 | 25 | |
17 | Roudnice nad Labem | 297 | 0.000 | 24 | |
18 | Roudnice nad Labem | 281 | 0.000 | 23 | |
19 | Teplice | 265 | 0.000 | 22 | |
20 | Osek | 256 | 0.000 | 21 | |
21 | Karlovy Vary | 247 | 0.000 | 20 | |
22 | Karlovy Vary | 241 | 0.000 | 19 | |
23 | Nové Sedlo | 239 | 0.000 | 18 | |
24 | Zbiroh | 234 | 0.000 | 17 | |
25 | Karlovy Vary | 228 | 0.000 | 16 | |
26 | Kolešov | 223 | 0.000 | 15 | |
27 | Loučky | 220 | 0.000 | 14 | |
28 | Cheb | 218 | 0.000 | 13 | |
29 | Nová Farma | 217 | 0.000 | 12 | |
30 | Chodová Planá | 216 | 0.000 | 11 | |
31 | Hostivice | 206 | 0.000 | 10 | |
32 | Plzeň | 205 | 0.000 | 9 | |
33 | Stod | 196 | 0.000 | 8 | |
34 | Karlovy Vary | 147 | 0.000 | 7 | |
35 | Chranišov | 139 | 0.000 | 6 | |
36 | Klášterec nad Ohří | 138 | 0.000 | 5 | |
37 | Mariánské Lázně | 133 | 0.000 | 4 | |
38 | Karlovy Vary | 130 | 0.000 | 3 | |
39 | Petrohrad | 125 | 0.000 | 2 | |
40 | Pernink | 122 | 0.000 | 1 | |
41 | Chranišov | 102 | 0.000 | 1 | |
42 | Chrášťany | 66 | 0.000 | 1 | |
43 | Bílina | 60 | 0.000 | 1 | |
44 | Chodov | 57 | 0.000 | 1 | |
45 | Třemošná | 45 | 0.000 | 1 | |
46 | Ostrov | 42 | 0.000 | 1 | |
47 | Petrohrad | 36 | 0.000 | 1 | |
48 | Hostivice | 28 | 0.000 | 1 | |
49 | Chranišov | 28 | 0.000 | 1 | |
50 | Nová Farma | 26 | 0.000 | 1 | |
51 | Dalovice | 5 | 0.000 | 1 | |
52 | Zbůh | 0 | 0.000 | 1 | |
52 | Horní Slavkov | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 17.05.2020 | ||||||||
Datum konce závodu | 17.05.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Loučky | ||||||||
Kraj | Karlovarský | ||||||||
Název závodu | Rybařské závody | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 60 závodníků Homolka Martin Sokolov Krůta Miroslav - Vroutek Mališ Aleš - Chranišov Motl František - Bečov Michal Ondrak Praha Michal Sochor Kolešov Vladimir Rychra Klašterec nad Ohři Jarčič Vasil Cheb Petr Čori Chodava Plana Miroslav Křivanek Roudnice nad Labem Strnad Jakub Velka Hledsebe Hampejs David - Bílina Hlaváček Tomáš - Loučky Slezák Tomáš - Sokolov Halíř Lukáš - Osek Strnad Roman - Mariánské Lázně Ečer Karel - Horní Slavkov Záhora Petr - Bžany Vican Roman - Přeštice Vican Marek - Přeštice Dohnal František - Ostrov Baďura Václav - Karlovy Vary Šilhavý Stanislav - Třemošná Majoroš Vladimír - Karlovy Vary Majoroš Vojtěch - Karlovy Vary Horník Jan - Zbůh Boml Richard Zbuh Dvořák Petr - Zbůh Cingroš Roman - Stod Cingroš Jakub - Stod Spiller Karel - Stod Pavlovič Pavel Karlovy Vary Schubert Martin - Chranišov Lévai Jan ml. - Karlovy Vary Povolný Zdeněk - Karlovy Vary Klein Jiří - Karlovy Vary Bauer František - Karlovy Vary Lévai Jan st. - Karlovy Vary Přibyl Milan - Chrášťany Vrzák Jaroslav - Hostivice Zeman Vojtěch st. - Hostivice Horálek Miroslav - Habartov Makarský Michal - Karlovy Vary Mach Václav - Pernink John Miroslav - Roudnice nad Labem Půta Roman - Plzeň Půta Jiří - Plzeň Porazík Václav - Kolešov Hrdlička Jaroslav - Mariánské Lázně Harant Antonín - Plzeň Varadi Miroslav - Nová Farma Pospíšil Pavel - Nová Farma Klement Antonín - Chranišov Charvát Lukáš - Černčice Münzer Josef - Nové Sedlo Seidl Jan - Zbiroh Mackura Zdeněk - Pernink Hložek František - Bílina Svědínek Zdeněk - Teplice Ševčík Petr - Louny | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | dle rybařského řádu | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Osádka ryb | KAPR, AMUR, CEJN, KARAS,JESETER, | ||||||||
Bodování | 1CM = 1BOD | ||||||||
Ocenění pro vítěze | HRAJEME O MASÍČKO | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | občerstvení zajištěno, pro větší účast chytaní na dvou rybnících |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.