Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2014 - 31.12.2014
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 40 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Voda Jiří | Ujezd nad Lesy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
6 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
10 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Doležal Miroslav | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
13 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
15 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
15 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
17 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Doležal Áda | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
18 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
18 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
18 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
22 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Chlaň Radek | Neratovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Kapec Lukáš | Leština | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
23 | Mařák Zdeněk | Brandýs nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
27 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Jelínek Petr | Ďáblice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Turský David | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
31 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
32 | Dubský František | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
32 | Pavlík František | Březnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
34 | Vlnas Jiří | Hostivice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
35 | Chudomel Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Hruška Antonín | Libeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Kohout Petr | Zdiby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Lanc Robert | Zdiby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |