Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 161 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pátek David | Králův Dvůr | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
2 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
3 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
3 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
5 | Bleho Pavel | Liberec | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
6 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
7 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
8 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
9 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
10 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
11 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
12 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
13 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
13 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
15 | John Roman | Opočno | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
15 | Kutek Lukáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
15 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
18 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
18 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
18 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
21 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
24 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
24 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
24 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
24 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
28 | Macháček Ondřej | Lomy | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
28 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
28 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
31 | Cieslak Marek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
31 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
31 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
34 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
34 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
36 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
36 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
36 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
36 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
36 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
41 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
45 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Fülle Daniel | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Kukla Martin | Žiželice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
45 | Šubrt Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
53 | Ešpandr Miroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
53 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
53 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
56 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
56 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
58 | Koch Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
58 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
58 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
61 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
61 | Vykopal Jaroslav | Milenov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
64 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
64 | Řehák Jiří | Milenov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
66 | Hrabák Michal | Zbiroh | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
66 | Hruška Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
66 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
66 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
70 | Bureš Zbyněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
70 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
70 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
73 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Cibor Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
73 | Dubská Šarlota | Nasavrky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
79 | Hrachovec Luděk | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
81 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
81 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
84 | Drábek Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
84 | Vomáčka Jan | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
84 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
87 | Daniš Petr | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
90 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
90 | Jahelka Miroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
92 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
92 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
92 | Hložek František | Bílina | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
92 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
92 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
92 | Minár Marcel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
92 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
99 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
99 | Mudřík Denis | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
99 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
102 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
102 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
102 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
105 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
105 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
105 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
108 | Figura Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
108 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Roček David | Mikulovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
116 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
116 | Navrátil Michal | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
118 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
118 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
118 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
121 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
121 | Horník Milan | Senec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
121 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
124 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
124 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
124 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
127 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
127 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
127 | Svoboda Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
130 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Hora František st. | Václavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Polák Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
130 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
143 | Janicki Kamil | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
143 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
145 | Mihálík Boris | Hranice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
145 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
147 | Jetelina Libor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
148 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Solil Petr | Poříčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
148 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
155 | Juráň Jaroslav | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
155 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
155 | Králík Daniel | Milenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
155 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
155 | Pešek Dominik | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
155 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
155 | Vývoda Jan | Hustopeče nad Bečvou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |