Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bezděk Petr | Předměřice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
2 | Velebný Pavel | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
3 | Kučera Marcel | Praha | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
3 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
5 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
6 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
6 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
8 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
9 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
10 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
11 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
12 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
13 | Štětina Petr | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
14 | Jakubský Ladislav | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
14 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
16 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
18 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
19 | Šťastný Petr st. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
20 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
20 | Popadinec Richard | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
20 | Prepsl Jan | Praha | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
23 | Holčák David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
23 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
23 | Pecha Martin | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
26 | Hudec Leoš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
26 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
26 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
29 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Šťastný Petr ml. | Čelákovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
31 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
32 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
32 | Špánek Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
34 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |