Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 79 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hladík Roman | Blovice | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
2 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
3 | Podskalský Jiří | Čižice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
4 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
5 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
6 | Beroušek Petr | Plzeň | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
7 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
8 | Vrabec Jiří | Plzeň | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
9 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
10 | Kokoška Petr | Přeštice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
11 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
12 | Omamik Ján | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
13 | Fejfar Kamil | Radčice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
14 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
15 | Hozman Jan | Nepomuk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
15 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
17 | Bouzek Tomáš | Plánice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
18 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
20 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
20 | Weis Jiří | Plzeň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
22 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
22 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
24 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
24 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
26 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
26 | Holub David | Nepomuk | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
26 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
26 | Vicher Milan | Plzeň | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
30 | Stach Miloslav | Plzeň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
31 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
32 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
33 | Richter Pavel | Plzeň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
34 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Klír Jiří | Dobřany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
36 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
36 | Šifta Stanislav | Přeštice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
38 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | Klír Michal | Dobřany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
40 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
41 | Janouš Petr | Nepomuk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
41 | Nocar Dominik | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
43 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
44 | Běle David | Všeruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
44 | Mašek Filip | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
46 | Flandera Šimon | Nepomuk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
46 | Holub Ondřej | Nepomuk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
46 | Černý Václav | Merklín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
49 | Duraj Filip | Nepomuk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
49 | Milota Martin | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
49 | Opiela Vladimír st. | Přeštice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
52 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
52 | Strnadová Hana | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
54 | Duchek Jaromír | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
54 | Dufek Jan | Kralovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
54 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
57 | Vejvančický Matěj | Nepomuk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
58 | Kohout Vladislav ml. | Vlčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
58 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
58 | Tesco Matěj | Všeruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
61 | Berbr Tobiáš | Kralovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
61 | Ryp Pavel ml. | Stříbro | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
63 | Hrubý Ondřej | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
64 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
64 | Strnad Václav | Rokycany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
66 | Koch Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
66 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
66 | Nosál Tomáš | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
66 | Strolený Miroslav | Nepomuk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
70 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
70 | Havránek David | Stříbro | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
70 | Žán Sebastien | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
73 | Hora Václav | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Kamasová Kristýna | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Maršálek Jakub | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Pašek Daniel | Všeruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Soukup Vlastimil | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |