Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
2 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
3 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
4 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
5 | Tikal Jan | Soběslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
6 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
6 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
8 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
9 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
9 | Pešek Emil | Tábor | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
12 | Surgota Juraj | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
13 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
14 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
14 | Lédl Pavel | Mirovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
16 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
17 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
18 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Svoboda Přemysl | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
20 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
21 | Materna Jan | Písek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
21 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
23 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
23 | Mlčák Luboš | Domanín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
23 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
26 | Lédl David | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
27 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
30 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
31 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
32 | Kvapil Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
32 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
34 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
35 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
36 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
36 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
38 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
38 | Veselý David | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
40 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
42 | Bartrop David | České Budějovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
42 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
42 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
45 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
46 | Freilach Daniel | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
47 | Palíšek Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
47 | Slepička Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
49 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
50 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
50 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
52 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
53 | Bartrop Jiří | České Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
53 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
55 | Doležal David | Vodňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
55 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
55 | Lovětínský Petr | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
55 | Nimko Marian | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
55 | Schmid David | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
55 | Slepička Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |