Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 105 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ševčíková Kateřina | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
2 | Hasalík Petr | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
3 | Kapica Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
4 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
4 | Hon Jakub | Hradec Králové | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
6 | Švub Dominik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
7 | Poddaný Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
8 | Němec Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
9 | Kiša Vojtěch | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
10 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
10 | Tesař Lukáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
12 | Biedermann František | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
12 | Viskup Dušan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
14 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
15 | Švub Richard | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
16 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
16 | Michálek Jaromír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
18 | Červinka Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
19 | Hois Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
19 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
21 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
21 | Píša Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
23 | Materová Daniela | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
23 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
25 | Jahn Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
25 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
27 | Seman Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
27 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
29 | Bemer Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
29 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
29 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
29 | Nikel Jiří | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
29 | Šustala Pavel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
34 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
35 | Blahut Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
35 | Ciendala Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
35 | Glet Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
35 | Holba Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
35 | Hurník Čeněk | Mariánské Hory | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
35 | Troszok Rudolf | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
35 | Vícha Zbyněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
42 | Peprník David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
42 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
44 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
44 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
44 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
47 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
47 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
49 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
50 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
51 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
51 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
51 | Zámrský Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
54 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
54 | Volšík Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
54 | Šoltysová Lenka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
57 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
57 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
59 | Koza Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
59 | Polkoráb Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
59 | Tomšů Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
62 | Demel Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
62 | Havlíček Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
62 | Trojek Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
65 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
65 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
65 | Podhorný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
68 | Adámek Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Chytřinský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Ciml David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Demel Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Hník Petr | Velký Třebešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Hon Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Hubáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Lichý Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Maleňák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Marková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Mutina Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Málek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Novotný Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Omelka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Ondruch Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Patík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Poledník Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Purmenský Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
68 | Robenek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Ručka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Schauer Martin | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Simeonov Jasen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Stejskal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Tomšů David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Tomšů Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Winter Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Šafarčík Roland | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
68 | Šejda Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
68 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |