Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bolina | 3236 | 0.000 | 37 | |
2 | Bakov nad Jizerou | 1372 | 0.000 | 36 | |
3 | Hořice v Podkrkonoší | 1314 | 0.000 | 35 | |
4 | Kostelec nad Černými Lesy | 1300 | 0.000 | 34 | |
5 | Choceň | 1276 | 0.000 | 33 | |
6 | Jindřichův Hradec | 1244 | 0.000 | 32 | |
7 | Třesovice | 1130 | 0.000 | 31 | |
8 | Dolní Sokolovec | 1090 | 0.000 | 30 | |
9 | Ústrašín | 1020 | 0.000 | 29 | |
10 | Chmeliště | 874 | 0.000 | 28 | |
11 | Cerhenice | 856 | 0.000 | 27 | |
12 | Havlíčkův Brod | 832 | 0.000 | 26 | |
13 | Dublovice | 720 | 0.000 | 25 | |
14 | Chotěboř | 700 | 0.000 | 24 | |
15 | Plotiště nad Labem | 674 | 0.000 | 23 | |
16 | Kostelec nad Černými Lesy | 630 | 0.000 | 22 | |
17 | Havlíčkův Brod | 590 | 0.000 | 21 | |
18 | Krchleby | 556 | 0.000 | 20 | |
19 | Pašinka | 518 | 0.000 | 19 | |
20 | Vilémov | 492 | 0.000 | 18 | |
21 | Chotěboř | 414 | 0.000 | 17 | |
22 | Vilémov | 410 | 0.000 | 16 | |
23 | Pardubice | 358 | 0.000 | 15 | |
24 | Mnichovo Hradiště | 334 | 0.000 | 14 | |
25 | Všechlapy | 312 | 0.000 | 13 | |
26 | Chlum | 232 | 0.000 | 12 | |
27 | Zbraslavice | 200 | 0.000 | 11 | |
28 | Markovice | 198 | 0.000 | 10 | |
29 | Zruč nad Sázavou | 164 | 0.000 | 9 | |
30 | Bohouňovice | 140 | 0.000 | 8 | |
31 | Havlíčkův Brod | 132 | 0.000 | 7 | |
32 | Čejov | 90 | 0.000 | 6 | |
33 | Miskovice | 80 | 0.000 | 5 | |
34 | Lučice | 70 | 0.000 | 4 | |
35 | Kolín | 50 | 0.000 | 3 | |
36 | Uhlířské Janovice | 42 | 0.000 | 2 | |
37 | Roztěž | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.75) |
Losování | (5) |
Revír | (4.75) |
Občerstvení | (4.5) |
Vyhlášení a ceny | (4.5) |
Celkové hodnocení | (4.7) |
Dosud hodnotili 4 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 18.09.2022 | ||||||||
Místo konání závodu | Košice u Kutné Hory (okres Kutná hora) | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | 1. ročník závodů na Podskaláku | ||||||||
Název vodní plochy | Rybník Podskalák | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Mezi obcí Košice a Nepoměřice (vjezd do lesíka z hlavní silnice) - bude označeno cedulí | ||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 53 závodníků Vlasta Vratislav - Bakov nad Jizerou Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Bareš Jaromír - Pardubice Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Kočí Jaroslav - Praha Kuba Jiří - Miskovice Kosohorsk Patrik - Miskovice Bican Ondřej - Miskovice Kudry Marek - Cerhenice Šuchal Juraj - Markovice Kastner Martin - Uhlířská Lhota Ticháček Václav - Havlíčkův Brod Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Jón Richard - Chlum Kraus Pavel - Jablonec nad Nisou Doležán Nikola - Chotěboř Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Komárek Martin - Havlíčkův Brod Bertok Milan - Dublovice Doležán Vladimír - Chotěboř Bareš Vladimír - Slepotice Král Vojtěch ml. - Kostelec nad Černými Lesy Král David - Kostelec nad Černými Lesy Tošer Jaroslav - Ústrašín Zrnová Jitka - Benešov Prchal Jan - Lučice Vágenknecht Jiří - Pardubice Synek Martin - Choceň Trnka Aleš - Třesovice Flanderka Miloš - Pašinka Svoboda Jiří - Pašinka Netík Jiří - Kostomlaty nad Labem Vorlíček Frantiček - Kostomlátky Novotný Radek - Nepoměřice Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Kuba Roman - Miskovice Hodan Petr - Roztěž Janouch Miroslav - Všechlapy Tejnecký Miroslav - Zbraslavice Hurt Martin - Zbraslavice Slavík Alexej - Vilémov Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Kovačka Josef - Ratboř Kutílek Jaromír - Bohuňovice 1 Kaňák Petr - Bohuňovice 1 Zemanová Soňa - Zruč nad Sázavou Turský Jindřich - Krchleby Moravec Pavel - Čejov Jirsa Jiří - Chmeliště Vojáček Zdeněk - Vilémov Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec Smítka Radek - Bolina | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Losování | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | Dle rybařského zákona | ||||||||
Zakázané nástrahy | Mrtvou a živou rybičku | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr, amur, candát, štika, lín,okoun, úhoř, sumeček americký, karas, bílá ryba | ||||||||
Bodování | Kapr, amur, candát, štika, okoun, lín,úhoř = 50 bodů. Karas = 30 bodů. Sumeček americký = 10 bodů. Bílá ryba = 2 body | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1.místo pohár + zadní kýta z divočáka 2.místo pohár + přední noha z divočáka 3.místo pohár + maso z divočáka a dalších 17 hodnotných cen | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Vezírek na ryby povinný Občerstvení zajišteno po celou dobu závodu | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Stavby Klečák WWW: https://www.stavbyklecak.cz |
||||||||
Pořadatel |
Název: Josef Klečák Email: martin.klecak@seznam.cz Telefon: 728431004 |