Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hradec Králové | 200 | 0.000 | 40 | |
2 | Týniště nad Orlicí | 165 | 0.000 | 39 | |
3 | Pardubice | 155 | 0.000 | 38 | |
4 | Pardubice | 119 | 0.000 | 37 | |
5 | Pardubice | 105 | 0.000 | 36 | |
6 | Vyžice | 100 | 0.000 | 35 | |
6 | Chlumec nad Cidlinou | 100 | 0.000 | 35 | |
8 | Čáslav | 96 | 0.000 | 33 | |
9 | Týniště nad Orlicí | 95 | 0.000 | 32 | |
10 | Pardubice | 76 | 0.000 | 31 | |
11 | Načešice | 55 | 0.000 | 30 | |
12 | Chrudim | 50 | 0.000 | 29 | |
12 | Žďárec | 50 | 0.000 | 29 | |
12 | Rozhovice | 50 | 0.000 | 29 | |
15 | Jeníkovice | 44 | 0.000 | 26 | |
15 | Lány | 44 | 0.000 | 26 | |
17 | Tuněchody | 41 | 0.000 | 24 | |
18 | Letohrad | 35 | 0.000 | 23 | |
19 | Heřmanův Městec | 30 | 0.000 | 22 | |
19 | Heřmanův Městec | 30 | 0.000 | 22 | |
21 | Týniště nad Orlicí | 20 | 0.000 | 20 | |
21 | Sušice | 20 | 0.000 | 20 | |
21 | Pardubice | 20 | 0.000 | 20 | |
24 | Markovice | 10 | 0.000 | 17 | |
24 | Horní Raškovice | 10 | 0.000 | 17 | |
24 | Chrudim | 10 | 0.000 | 17 | |
24 | Heřmanův Městec | 10 | 0.000 | 17 | |
28 | Holice | 5 | 0.000 | 13 | |
29 | Žleby | 5 | 0.000 | 12 | |
30 | Heřmanův Městec | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Vyžice | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Třibřichy | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Lhota u Chroustovic | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Lázně Bohdaneč | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Morašice | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Heřmanův Městec | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Třibřichy | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Heřmanův Městec | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Tuněchody | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Uhlířské Janovice | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Svinčany | 0 | 0.000 | 1 | |
30 | Vyžice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 11.07.2020 | ||||||||
Místo konání závodu | Heřmanův Městec (Konopáč) mládež | ||||||||
Kraj | Pardubický | ||||||||
Název závodu | 1.Ročník dětských rybářských závodů | ||||||||
Název vodní plochy | HEROUT | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 44 závodníků Dlouhý Lukáš - Tuněchody Kubín Zdeněk - Heřmanův Městec Doležal Petr - Lány Vágenknecht Dan - Pardubice Vágenknecht Adam - Pardubice Šturc Teodor - Chrudim Šturc Oliver - Chrudim Sedlák Josef - Vyžice Bečka Jan - Pardubice Smetana Pavel - Sušice Kaška František - Letohrad Matouš Filip - Týniště nad Orlicí Matouš David - Týniště nad Orlicí Kratochvíl Radim - Chlumec nad Cidlinou Klouček Samuel - Borohrádek Svobodová Viktorie - Týniště nad Orlicí Kincl Matyáš - Hradec Králové Mlynářová Kristýna - Tuněchody Tvrdík Šimon - Svinčany Suk Albert - Čáslav Mašín Josef - Uhlířské Janovice Doležalová Vendula - Lány Kořán Jan - Morašice Tomčík Patrik - Vyžice Tomčík Vojtěch - Vyžice Voldán Petr - Třibřichy Voldán Lukáš - Třibřichy Jelínek Marek - Žďárec u Skutče Sedlák František - Heřmanův Městec Skyva Marek - Kostelec u Heřmanova Městce Záhoranský Adam - Načešice Grégrová Emma - Heřmanův Městec Priessnitz Lukáš - Pardubice Trnečka Tomáš - Pardubice Suchal Adam - Markovice Grád Tomáš - Žleby Kápičková Tereza - Heřmanův Městec Čížek Petr - Raškovice Snítil Jan - Jeníkovice Kocourek Vojtěch - Heřmanův Městec Kutlvašr Max - Heřmanův Městec Prokůpek Jan - Rozhovice Fikejs Martin - Lhota u Chroustovic Kmoníček Adam - Pardubice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Losování čísel z kloubouku.. | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Zakázané nástrahy | Mrtvá i živá rybička. | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | Kapr,Lín, Amur, Štika, Sumec,Bolen,Candát,Úhoř,Tloušť a ostatní druhy ryb... | ||||||||
Bodování | (hodnocení)Ušlechtilá ryba+Amur+Lín+úhoř se měří (1cm=1bod) a ostatní ryby (1kus=5bodů) | ||||||||
Ocenění pro vítěze | 1.-3.místo poháry, pro závodníky jsou připraveny hodnotné ceny... | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Podběrák,vyprošťovač háčků. Občerstvení zajištěno.Děti si opečou buřty na ohni, které dostanou. | ||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: ČRS MO Přelouč WWW: www.rybariprelouc.cz |
||||||||
Další sponzoři | LK BAITS, Leoš Kubelka, Rybářství Rybina Hradec Králové, DDM Heřmanův Městec(ježkovka). | ||||||||
Pořadatel |
Název: ČRS MO Přelouč, MS Heřmanův Městec WWW: rybariprelouc.cz Email: pidiroman@seznam.cz Telefon: 721672739 |