Závody
Archiv termínů 2015
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Listopad 2015 | |||||
---|---|---|---|---|---|
05.11.2015 | Čtvrtek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: Extreme Single Boilie Cup 2015 |
|||
Říjen 2015 | |||||
30.10.2015 | Pátek |
N
Rpety - Hatě - Středočeský  Název: Baits Cup |
|||
23.10.2015 | Pátek |
N
Zahrádky (Korytník) - Jihočeský  Název: RKMB Cup KORYTNÍK 2015 |
|||
23.10.2015 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Sobáčov CUP 2015 (55 hodin) |
|||
14.10.2015 | Středa |
N
Grunty - Jihomoravský  Název: 7 carp cup |
|||
11.10.2015 | Neděle |
N
Hodkov - Středočeský  Název: Hodkovská 50 |
|||
09.10.2015 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: DAFISHING – LASTIA CUP DEŠNÁ 2015 |
|||
09.10.2015 | Pátek |
N
Hadina - Vysočina  Název: 2 ročník závodů v lovu kaprů |
|||
09.10.2015 | Pátek |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: kaprové závody 52hodin |
|||
03.10.2015 | Sobota |
N
Mladoňovice - Asuán - Vysočina  Název: Mini-Max Cup Asuán 25 hodin |
|||
03.10.2015 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský  Název: 24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2015“ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.10.2015 | Pátek |
N
Horní Suchá - Moravskoslezský  Název: 50 - ti hodinový závod dvoučlenných týmů |
|||
Září 2015 | |||||
27.09.2015 | Neděle |
N
Grunty u Brna - Jihomoravský  Název: 8.ročník BScup 2015 |
|||
26.09.2015 | Sobota |
N
Svojanov u Borušova - Pardubický  Název: 55 HODIN NON-STOP dvojic |
|||
25.09.2015 | Pátek |
N
Horní Suchá - Moravskoslezský  Název: L&M Baits cup 50h. |
|||
25.09.2015 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: RCCC DAIWA 2015 |
|||
25.09.2015 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Božická Kaprařská Padesátka 3.ročník 2015 |
|||
25.09.2015 | Pátek |
N
Čertovy rybníky - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
24.09.2015 | Čtvrtek |
N
Poděbrady - Středočeský  Název: 5.ročník Poděbradský kapr maraton |
|||
24.09.2015 | Čtvrtek |
N
Radnice - Plzeňský  Název: 66 hodin lovu kaprů |
|||
24.09.2015 | Čtvrtek |
N
Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký  Název: Carp Inferno Cup |
|||
19.09.2015 | Sobota |
N
Ratibořice u Třebíče - Vysočina  Název: Canniball 28 hodin - 1. ročník |
|||
18.09.2015 | Pátek |
N
Mladoňovice - Asuán - Vysočina  Název: PVA Pohoda Cup Asuán |
|||
17.09.2015 | Čtvrtek |
N
Svitavy - Pardubický  Název: SBS – CUP ROSNIČKA 72 HODIN |
|||
13.09.2015 | Neděle |
N
Nové Město na Moravě mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.09.2015 | Sobota |
N
Činěves - Středočeský  Název: ČINĚVESKÁ "30" |
|||
11.09.2015 | Pátek |
N
Letiny - Plzeňský  Název: LETINY 50 hodin 1. cena 22 000,-Kč |
|||
11.09.2015 | Pátek |
N
Luže - Pardubický  Název: Voletická padesátka |
|||
10.09.2015 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: MUTANT CUP 2015 3. Maraton Velký Přelov - 72 hodin |
|||
10.09.2015 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: MONSTERBAITS CUP ŠTĚRKÁČ 2015 závod dvojic v lovu kaprů ( 50 hodin) |
|||
09.09.2015 | Středa |
N
Koblov - ZRUŠENO - Moravskoslezský  Název: Bušoun Cup Koblov |
|||
06.09.2015 | Neděle |
N
Borek - Středočeský  Název: Prambo Carp Game - hlavní závod |
|||
04.09.2015 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: Podzimní brodský maraton dvojic |
|||
04.09.2015 | Pátek |
N
Skuteč - Vodní nádrž Štěpánov I. - Pardubický  Název: IV. ročník Skutečské padesátky |
|||
03.09.2015 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Saenger cup 2015 |
|||
Srpen 2015 | |||||
29.08.2015 | Sobota |
N
Svojanov u Borušova - Pardubický  Název: 24 HODIN NON-STOP |
|||
29.08.2015 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
22.08.2015 | Sobota |
N
Praha - Praha  Název: Carp marathon Praha V. Ročník |
|||
22.08.2015 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
14.08.2015 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: HRUŠKOV CUP non-stop 50hodin |
|||
13.08.2015 | Čtvrtek |
N
Katlov - Středočeský  Název: Carp Events Katlov - 3.kolo |
|||
Červenec 2015 | |||||
31.07.2015 | Pátek |
N
Chabařovice - Ústecký  Název: 2. ročník carpmaratonu Liščí jezero |
|||
31.07.2015 | Pátek |
N
Hruškov - ZRUŠENO - Středočeský  Název: HRUŠKOV Junior Cup 2015 |
|||
24.07.2015 | Pátek |
N
Mladoňovice - Vysočina  Název: RKMB pořádá hon na nej kapry Asuanu |
|||
22.07.2015 | Středa |
N
Bohumín - Moravskoslezský  Název: Figura cup letní výzva 2015 |
|||
18.07.2015 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
16.07.2015 | Čtvrtek |
N
Katlov - Středočeský  Název: Carp Events Katlov - 2.kolo |
|||
13.07.2015 | Pondělí |
N
Borek - Středočeský  Název: L&M Baits cup Jezero Borek 2015 |
|||
09.07.2015 | Čtvrtek |
N
Chářovice - Středočeský  Název: 1 ročník kaprařských závodů Chářovice |
|||
09.07.2015 | Čtvrtek |
N
Ostrá - zrušeno - Středočeský  Název: 2. ročník kaprařských závodů Ostrá |
|||
08.07.2015 | Středa |
N
Mladoňovice - Asuán - Vysočina  Název: Česko vs Slovensko |
|||
04.07.2015 | Sobota |
N
Svojanov u Borušova - Pardubický  Název: 48 HODIN NON-STOP |
|||
03.07.2015 | Pátek |
N
Koblov - Moravskoslezský  Název: SBS – Cup Koblov 65 hodin |
|||
Červen 2015 | |||||
28.06.2015 | Neděle |
N
Králíky - Pardubický  Název: O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY memoriál ing. Šembery |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.06.2015 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský  Název: Rybářské závody v lovu sumců |
|||
27.06.2015 | Sobota |
N
Štěpánov (Šinclák) - Olomoucký  Název: Noční rybářské závody |
|||
26.06.2015 | Pátek |
N
Říčany u Prahy - Středočeský  Název: Říčany Boilies Cup 2015 |
|||
24.06.2015 | Středa |
N
Pelhřimov - Vysočina  Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE |
|||
19.06.2015 | Pátek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: MUTANT CUP 2015 2. Maraton Velký Přelov - 52 hodin |
|||
19.06.2015 | Pátek |
N
Borek - Středočeský  Název: Prambo Carp Game - 2. kvalifikační kolo |
|||
18.06.2015 | Čtvrtek |
N
Lysá nad Labem - Středočeský  Název: Carp Tour Řehačka 2015 |
|||
18.06.2015 | Čtvrtek |
N
Katlov - Středočeský  Název: Carp Events Katlov - 1.kolo |
|||
12.06.2015 | Pátek |
N
Mladoňovice - Asuán - Vysočina  Název: PVA Pohoda Cup Asuán |
|||
11.06.2015 | Čtvrtek |
N
Radnice - ženy - Plzeňský  Název: Ladies Carp marathon Praha |
|||
10.06.2015 | Středa |
N
Chabařovice - Ústecký  Název: 100 Hodinový super carpmaraton Liščího jezera |
|||
06.06.2015 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
04.06.2015 | Čtvrtek |
N
Pelhřimov - Vysočina  Název: HEJLOV CARP CUP |
|||
04.06.2015 | Čtvrtek |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Carp cup Rosnička 2015 |
|||
04.06.2015 | Čtvrtek |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: Kaprové závody 63hodin nonstop |
|||
01.06.2015 | Pondělí |
N
Chlumec (Ústí nad Labem) - Ústecký  Název: Carpmarathon Dělouš 2015 - 3.ročník |
|||
Květen 2015 | |||||
30.05.2015 | Sobota |
N
Čunín /Konice) - Čertovy rybníky - Olomoucký  Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2015 |
|||
29.05.2015 | Pátek |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: MONSTERBAITS CUP JESTŘABICE 2015 |
|||
29.05.2015 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Sobáčov CUP 2015 II (55 hodin) |
|||
28.05.2015 | Čtvrtek |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský  Název: OUKLEJ CUP VESELÁ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.05.2015 | Sobota |
N
Lubenec - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.05.2015 | Sobota |
N
Trhové Sviny - Jihočeský  Název: Rybářské závody - pouze muži |
|||
22.05.2015 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Sobáčov CUP 2015 (55 hodin) |
|||
21.05.2015 | Čtvrtek |
N
Mladoňovice - Asuán - Vysočina  Název: DAFISHING – LASTIA CUP ASUÁN 2015 |
|||
18.05.2015 | Pondělí |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: CarpCup 120h Broďák 2015 |
|||
15.05.2015 | Pátek |
N
Horní Suchá - Moravskoslezský  Název: NEBESÁK CARP CUP 2015 |
|||
14.05.2015 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: MONSTERBAITS BIG CARP CUP 2015 závod dvojic v lovu kaprů ( 50 hodin) |
|||
14.05.2015 | Čtvrtek |
N
Pelhřimov - Vysočina  Název: HEJLOVSKÉ ENDURO |
|||
14.05.2015 | Čtvrtek |
N
Ostrá - Středočeský  Název: Black Label Baits Cup Ostrá 2015 |
|||
13.05.2015 | Středa |
N
Ovčáry - Středočeský  Název: Carp marathon Ovčáry 2015 |
|||
09.05.2015 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina  Název: HADINA CUP 2015 - závod dvojic v lovu kaprů a amurů ( 24 hodin) |
|||
09.05.2015 | Sobota |
N
Sloup v Čechách - Liberecký  Název: Sloupská čtyřiadvacítka |
|||
09.05.2015 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina  Název: HADINA CUP 2015 - závod dvojic v lovu kaprů a amurů ( 24 hodin) |
|||
08.05.2015 | Pátek |
N
Borek - Středočeský  Název: Prambo Carp Game - 1. kvalifikační kolo |
|||
08.05.2015 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: první jízda dešná 2015 |
|||
05.05.2015 | Úterý |
N
Drahanovice - bude změna termínu - Olomoucký  Název: 1.ročník Mlýnská 120tihodinovka |
|||
01.05.2015 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 1.ročník jarní 50tihodinovka |
|||
01.05.2015 | Pátek |
N
Svojanov u Borušova - Pardubický  Název: 55 HODIN NON-STOP dvojic |
|||
01.05.2015 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: Jarní brodský maraton dvojic |
|||
01.05.2015 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Jarní Božická Padesátka |
|||
Duben 2015 | |||||
30.04.2015 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihočeský  Název: L&M Baits cup 50h. |
|||
30.04.2015 | Čtvrtek |
N
Mladoňovice - Asuán - Vysočina  Název: Asuán Cup 72 hod. |
|||
30.04.2015 | Čtvrtek |
N
Radnice - Plzeňský  Název: 66 hodin lovu kaprů |
|||
25.04.2015 | Sobota |
N
Tovačov - Olomoucký  Název: Tovačovská jarní čtyřiadvacítka 2015 |
|||
25.04.2015 | Sobota |
N
Jivno - Jihočeský  Název: Albastar cup 2015 |
|||
24.04.2015 | Pátek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: MUTANT CUP 2015 1. Maraton Velký Přelov - 52 hodin |
|||
24.04.2015 | Pátek |
N
Černíny - rybník Svěcený - Středočeský  Název: Betafish - rybářské závody |
|||
24.04.2015 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: JARNÍ BRODSKÝ MARATON DVOUČLENNÝCH TÝMŮ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.04.2015 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: Grauvell cup |
|||
18.04.2015 | Sobota |
N
Štít - Královéhradecký  Název: 8.štít top carp cup 2015 |
|||
18.04.2015 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Jarní maraton dvojic |
|||
18.04.2015 | Sobota |
N
Přerov - Olomoucký  Název: Laguna CUP 2015 - Rybářské závody o putovní pohár MO ČRS Přerov |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.04.2015 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: 2.ročník ,,50,, HULÍN CUP 2015 DEŠNÁ |
|||
17.04.2015 | Pátek |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečská padesátka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.04.2015 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: DAFISHING – LASTIA CUP DEŠNÁ 2015 |
|||
03.04.2015 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: L&M Baits cup 50h |
|||
02.04.2015 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihočeský  Název: MONSTERBAITS CUP ŠTĚRKÁČ 2015 závod dvojic v lovu kaprů ( 50 hodin) |
|||
Březen 2015 | |||||
21.03.2015 | Sobota |
N
Horní Suchá - Moravskoslezský  Název: Vítání jara |