Závody
Archiv termínů 2017
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Listopad 2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
28.11.2017 | Úterý |
N
Roudnice - Královéhradecký  Název: WINTER CUP ROUDNICE 2017 Datum akce: 28.11.2017 |
|||
20.11.2017 | Pondělí |
N
Lázně Toušeň - Středočeský  Název: WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2017 |
|||
17.11.2017 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: EXTREME HRUŠKOV 2017 50 HODIN |
|||
03.11.2017 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický  Název: PODZIMNÍ PADESÁTKA NA PETROVĚ REVÍRU |
|||
Říjen 2017 | |||||
27.10.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: Poslední Jízda 2017, memoriál Míry Součka |
|||
27.10.2017 | Pátek |
N
Dešná - Vysočina  Název: LASTIA CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.10.2017 | Čtvrtek |
N
Ostrata - Zlínský  Název: Carp Cup Ostrata 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.10.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2017 |
|||
20.10.2017 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: Podzimní Hruškovská 50tka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.10.2017 | Neděle |
N
Borek - Středočeský  Název: 2. Pohoda Carp Cap 2017 |
|||
14.10.2017 | Sobota |
N
Žabeň - ZRUŠENO - Moravskoslezský  Název: PODZIMNÍ ZÁVODY NA ROSEDU |
|||
13.10.2017 | Pátek |
N
Vrbčany - Středočeský  Název: Papaja sranda cup |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.10.2017 | Pátek |
N
Poděbrady - Středočeský  Název: PODĚBRADSKÁ PADESÁTKA |
|||
12.10.2017 | Čtvrtek |
N
Konice - Čertovy rybníky - ZRUŠENO - Olomoucký  Název: P.M. Baits Carp Cup ČERTÁKY 2017 |
|||
12.10.2017 | Čtvrtek |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: CARP CUP ZAJEČÍ PODZIM 2017 PĚT NEJ !!!!! |
|||
06.10.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: FMS‹50›CarpCUP 2017 |
|||
06.10.2017 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Rybářské závody dvojic 55h |
|||
06.10.2017 | Pátek |
N
Letiny - Plzeňský  Název: LETINY 50 hodin |
|||
06.10.2017 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Kaprobraní 2017 závod dvojic v lovu kaprů na boilie a pelety. |
|||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský  Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp B - Středočeský  Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.10.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský  Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP |
|||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Hadina (Humpolec) - Vysočina  Název: CARP CUP HADINA 2017 + premie |
|||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Tři studně - Sykovec - Vysočina  Název: L&M Baits Cup Sykovec 2017 |
|||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Hodkov - Středočeský  Název: Hodkovská 70 |
|||
05.10.2017 | Čtvrtek |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: kaprové závody 72hodin |
|||
04.10.2017 | Středa |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský  Název: Jet Fish Carp marathon Labe – podzim 2017 |
|||
01.10.2017 | Neděle |
N
Nové Město na Moravě mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
Září 2017 | |||||
29.09.2017 | Pátek |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: 50 hodinové závody |
|||
29.09.2017 | Pátek |
N
Křížkový Újezdec - Středočeský  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Božejov - Vysočina  Název: Božejov cup 72 hod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.09.2017 | Středa |
N
Poděbrady - Středočeský  Název: Poděbradský kaprmaraton 2017 |
|||
24.09.2017 | Neděle |
N
Grunty u Brna - Jihomoravský  Název: 10.ROČNÍK BS CUP GRUNTY U BRNA |
|||
22.09.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: PUNK CARP TOUR, Pátá jízda 2017 |
|||
22.09.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: 2.PODZIMNÍ HULÍN CUP ,,50,, O PUTOVNÍ POHÁR |
|||
22.09.2017 | Pátek |
N
Přáslavice - Olomoucký  Název: Hard carp weekend 2017 |
|||
20.09.2017 | Středa |
N
Borek - Středočeský  Název: II. CARP MARATON BOREK |
|||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský  Název: Kaprové závody 24 hod |
|||
16.09.2017 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.09.2017 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
15.09.2017 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Božická kaprařská Padesátka 2017 |
|||
15.09.2017 | Pátek |
N
Machač (Stéblová) - Pardubický  Název: MACHAČ CARP CUP 2017 - 2.ROČNÍK |
|||
14.09.2017 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: 1. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017 |
|||
14.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sedlčánky ženy - Středočeský  Název: GIRLS CUP LABE 2017 v položené |
|||
08.09.2017 | Pátek |
N
Luže (Voletice) - Pardubický  Název: Voletická padesátka |
|||
08.09.2017 | Pátek |
N
Bohušice - Vysočina  Název: Dafishing – Lastia cup Bohušice 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: Mutan CUP 3 - 72 hodin |
|||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sykovec (Tři studně) - ZRUŠENO - Vysočina  Název: |
|||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina  Název: BIG CARP LETNY BORABAITS 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký  Název: 52 hodin nonstop |
|||
02.09.2017 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský  Název: Božický kaprařský maraton 25 hod. |
|||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.09.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: MEMORIÁL VLASTIMILA VONDRY |
|||
01.09.2017 | Pátek |
N
Chabařovice - Ústecký  Název: 4. ročník carpmaratonu Liščí jezero |
|||
Srpen 2017 | |||||
31.08.2017 | Čtvrtek |
N
Skuteč - Vodní nádrž Štěpánov - Pardubický  Název: Skutečská padesátka |
|||
31.08.2017 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Jestřabice & Domino sport bar cup 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.08.2017 | Čtvrtek |
N
Leština u Strmilova - Jihočeský  Název: LEŠTINSKÁ PADESÁTKA |
|||
30.08.2017 | Středa |
N
Pelhřimov - Vysočina  Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE |
|||
25.08.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: PUNK CARP TOUR, Čtvrtá jízda 2017 |
|||
25.08.2017 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 3.ROČNÍK NOČNÍ 12TI HODINOVKA |
|||
18.08.2017 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: 3.ročník Hruškov Cup 50 hodin nostop 2017 |
|||
18.08.2017 | Pátek |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký  Název: DVORECKÝ SUMEC 2017 |
|||
18.08.2017 | Pátek |
N
Sedlčany - Středočeský  Název: Kaprové závody |
|||
18.08.2017 | Pátek |
N
Lázně Bělohrad - Královéhradecký  Název: Rybářské závody 40 hodin |
|||
05.08.2017 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský  Název: Strhánka 2017 - tentokát 30 hodin! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.08.2017 | Čtvrtek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský   Název: 1. ročník Krajského přeboru SÚS v lovu ryb udicí na položenou |
|||
Červenec 2017 | |||||
21.07.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: PUNK CARP TOUR, Třetí jízda 2017 |
|||
08.07.2017 | Sobota |
N
Praha - Praha  Název: VII. Carp marathon Praha |
|||
05.07.2017 | Středa |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: 1.Ročník P.M Baits Carp Cup Maraton Zaječí 2017 |
|||
05.07.2017 | Středa |
N
Koblov - Moravskoslezský  Název: SBS Baits – Cup Koblov 2. kolo 75 hodin |
|||
05.07.2017 | Středa |
N
Žabeň - Moravskoslezský  Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ROSED (48 HODIN) |
|||
01.07.2017 | Sobota |
N
Mladoňovice - Jihočeský  Název: Asuán Cup 168 hodin |
|||
Červen 2017 | |||||
30.06.2017 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Anaconda CUP 2017-5.ročník závodu dvojic v lovu na boilie a pelety. |
|||
30.06.2017 | Pátek |
N
Jičín - Dvorce - Královéhradecký  Název: DVORECKÝ KAPR 2017 |
|||
29.06.2017 | Čtvrtek |
N
Ostrata - Zlínský  Název: Carp Cup Ostrata 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.06.2017 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: Mutan CUP 2 - 72 hodin |
|||
22.06.2017 | Čtvrtek |
N
Koblov - Moravskoslezský  Název: 1.ročník L&M Baits Cup Koblov 2017 |
|||
22.06.2017 | Čtvrtek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 3. ročník jarní, Drahanovické 72ky |
|||
22.06.2017 | Čtvrtek |
N
Pelhřimov - Vysočina  Název: HEJLOV CARP CUP |
|||
22.06.2017 | Čtvrtek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: 3. ročník jarní, Drahanovické 72ky |
|||
16.06.2017 | Pátek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50h nonstop |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.06.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: PUNK CARP TOUR, Druhá jízda 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.06.2017 | Pátek |
N
Humpolec - Vysočina  Název: Malo Carp Hadina Cup 2017 |
|||
16.06.2017 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
16.06.2017 | Pátek |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: 50 hodinové závody |
|||
15.06.2017 | Čtvrtek |
N
Čelákovice - Středočeský  Název: 5. ročník Carp Tour Řehačka 2017 |
|||
15.06.2017 | Čtvrtek |
N
Litoměřice - Ústecký  Název: II. ROČNÍK „DYNAMITE CUP 2017“ |
|||
10.06.2017 | Sobota |
N
Zichovec - Středočeský  Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“ |
|||
09.06.2017 | Pátek |
N
Kamberk - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
09.06.2017 | Pátek |
N
Dešná - Vysočina  Název: LASTIA CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.06.2017 | Sobota |
N
Tábor - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.06.2017 | Sobota |
N
Tábor mládež - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.06.2017 | Pátek |
N
Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký  Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2017 |
|||
02.06.2017 | Pátek |
N
Starostín - 4 místa volná - Královéhradecký  Název: TRAPER Cup 50 |
|||
01.06.2017 | Čtvrtek |
N
Tři studně - Sykovec - Vysočina  Název: CARP CUP SYKOVEC 2017 62 Hodin |
|||
01.06.2017 | Čtvrtek |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Carp Cup Rosnička 2017 |
|||
01.06.2017 | Čtvrtek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: Carp Cup TOP10 Dešná jaro 2017 |
|||
Květen 2017 | |||||
31.05.2017 | Středa |
N
Ploužnice u Mimoně - Středočeský  Název: Tankáč Boilie Cup 2017 |
|||
31.05.2017 | Středa |
N
Novodvorský rybník (Mimoň) - Liberecký  Název: Tankáč Boilie Cup 2017 |
|||
30.05.2017 | Úterý |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: CZECH CARP CUP 110 hodin |
|||
27.05.2017 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.05.2017 | Sobota |
N
Kamenný Újezd - Jihočeský  Název: Dvoudenní boiliesové rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.05.2017 | Pátek |
N
Koblov - Moravskoslezský  Název: SBS Baits – Cup Koblov 1. kolo 50 hodin |
|||
25.05.2017 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: FICC 2017 - sportovní závod v lovu kaprů |
|||
23.05.2017 | Úterý |
N
Orlík - OBSAZENO - Jihočeský  Název: Pára nad Vltavou 2017 |
|||
20.05.2017 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský  Název: Kaprové závody 24 hod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Kamenice - Vysočina  Název: T.B. CUP Kamenice |
|||
20.05.2017 | Sobota |
N
Seník u Jankovic - Pardubický  Název: 4. ROČNÍK SENICKÝ KAPR |
|||
19.05.2017 | Pátek |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: 30 hodinové závody |
|||
18.05.2017 | Čtvrtek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: II.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017 |
|||
13.05.2017 | Sobota |
N
Brankovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
13.05.2017 | Sobota |
N
Brankovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
12.05.2017 | Pátek |
N
Brestovec - Slovensko  Název: ROAD CARP CUP BRESTOVEC 2017 |
|||
12.05.2017 | Pátek |
N
Rpety - Hatě - Středočeský  Název: Baits Cup Rpety-Hatě 2017 |
|||
12.05.2017 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Rybářské závody dvojic 55h |
|||
11.05.2017 | Čtvrtek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: RCCC The best carper |
|||
11.05.2017 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: Mutan CUP 1 - 72 hodin |
|||
11.05.2017 | Čtvrtek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: Dvousektorový Bušoun Carp Cup Brodský 2017 |
|||
11.05.2017 | Čtvrtek |
N
Borek - Středočeský  Název: JARNÍ BOREK 1.místo 100 000,-!!!! |
|||
10.05.2017 | Středa |
N
Štít - Královéhradecký  Název: Rybářské závody dvojic v lovu kapra ( již plně obsazeno) |
|||
06.05.2017 | Sobota |
N
Božejov - Vysočina  Název: Božejov Cup 50 Hodin |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Jarní rybářské závody - Včelín 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2017 | Sobota |
N
Sloup v Čechách - Liberecký  Název: Sloupská čtyřiadvacítka |
|||
06.05.2017 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - Jihočeský  Název: jubilejní 10.ročník rybářských závodů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.05.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: PUNK CARP TOUR, První jízda 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.05.2017 | Pátek |
N
Drahanovice - Olomoucký  Název: CARP CUP Mlýnský Rybník 2017 66 Hodin |
|||
05.05.2017 | Pátek |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: 2. ročník Devil -666- BCC Zaječí 66h 2017 |
|||
05.05.2017 | Pátek |
N
Kamenice - Vysočina  Název: LOV NA BOILIES |
|||
05.05.2017 | Pátek |
N
Vrbčany - Středočeský  Název: Papaja sranda cup |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.05.2017 | Čtvrtek |
N
Chabařovice - Ústecký  Název: 1. ročník 75 hodim Carp Maraton |
|||
04.05.2017 | Čtvrtek |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský Mikbaits Cup 5. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.05.2017 | Čtvrtek |
N
Kostelec nad Labem - Středočeský  Název: Carp marathon Labe 2017 |
|||
04.05.2017 | Čtvrtek |
N
Pelhřimov - Vysočina  Název: HEJLOVSKÉ ENDURO |
|||
Duben 2017 | |||||
29.04.2017 | Sobota |
N
Žabeň - Moravskoslezský  Název: Závod jednotlivců v lovu kaprů, amurů ( 24 hodin) |
|||
29.04.2017 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský  Název: Veselská zlatá udice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.04.2017 | Pátek |
N
Zaječí - Jihomoravský  Název: CARP CUP ZAJEČÍ Jaro 2017 čtyřsektorový |
|||
28.04.2017 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický  Název: BOILIES CUP 50 hodin (2017) na Pilském černém rybníce |
|||
22.04.2017 | Sobota |
N
Štít - Královéhradecký  Název: 10. Štít Top-Carp Cup |
|||
21.04.2017 | Pátek |
N
Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský  Název: 2.ročník Papaja Mustang Cup |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.04.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský  Název: 4.ročník HULÍN CUP 2017 |
|||
21.04.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: Jarní brodský maraton dvojic |
|||
21.04.2017 | Pátek |
N
Jivno - Jihočeský  Název: Albastar cup 2017 |
|||
21.04.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký  Název: Jarní brodský maraton dvojic |
|||
14.04.2017 | Pátek |
N
Luhačovice - Zlínský  Název: Jarní SBS Carp maraton |
|||
14.04.2017 | Pátek |
N
Těšetice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
06.04.2017 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina  Název: Big Carp 2017 1 kolo |
|||
Březen 2017 | |||||
31.03.2017 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký  Název: Rybářské závody dvojic 55h |
|||
24.03.2017 | Pátek |
N
Sedlčánky - Středočeský  Název: Czech Xtreme Fishing Tournament 2017 |
|||
23.03.2017 | Čtvrtek |
N
Hruškov - Středočeský  Název: 70·Qualific∙RCCC 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek |