Závody
Archiv termínů 2017
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Prosinec 2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
03.12.2017 | Neděle |
N
Týn nad Vltavou - přeloženo na rok 2018 - Jihočeský  Název: Jihočeská zimní feeder liga 2. závod |
|||
02.12.2017 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský  Název: Kabátova zimní liga - 1.kolo |
|||
Listopad 2017 | |||||
11.11.2017 | Sobota |
N
Planá nad Lužnicí - Jihočeský  Název: Jihočeská zimní feeder liga 1. závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.11.2017 | Pátek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský  Název: BROWNING BRANDÝS FEEDER MARATON |
|||
Říjen 2017 | |||||
28.10.2017 | Sobota |
N
Přerov feeder - Olomoucký  Název: Memoriál Vladimíra Králíka feeder |
|||
28.10.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský  Název: Mazec Cup XI. ROČNÍK |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.10.2017 | Pátek |
N
Jezero Katlov - Středočeský  Název: Feeder Master Cup |
|||
14.10.2017 | Sobota |
N
Mlékojedy feeder - Středočeský  Název: 3.kolo II.Liga sk A feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.10.2017 | Sobota |
N
Žďár nad Sázavou feeder - Vysočina  Název: 2. kolo Krajského přeboru jednotlivců MRS |
|||
07.10.2017 | Sobota |
N
Neratovice - Středočeský  Název: Grand Prix Čech feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.10.2017 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký  Název: XIII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Září 2017 | |||||
30.09.2017 | Sobota |
N
Domanín feeder - Jihočeský  Název: 4.kolo 1. LIGA feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský  Název: Dětský náborový závod feeder |
|||
24.09.2017 | Neděle |
N
Plzeň mládež feeder - Plzeňský  Název: Krajský přebor mládeže ve feederu |
|||
23.09.2017 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina  Název: 3.kolo AWA-S CUP 2017 feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský  Název: Šternberský Feeder CUP feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Plzeň feeder - Plzeňský  Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský  Název: Šternberský Feeder CUP feeder |
|||
16.09.2017 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina  Název: Podzimní košíček dvojic feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský  Název: OPEN TOUR feeder |
|||
16.09.2017 | Sobota |
N
České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský  Název: feederové rybářské závody |
|||
09.09.2017 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský  Název: MiČR feeder |
|||
08.09.2017 | Pátek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský  Název: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY LRU FEEDER |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký  Název: 2.kolo Divize/KP SvÚS feeder |
|||
02.09.2017 | Sobota |
N
Pasohlávky feeder - Jihomoravský  Název: 3.kolo II.Liga sk B feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder divize - Středočeský  Název: 2. kolo Divize |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder KP - Středočeský  Název: KP SÚS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Srpen 2017 | |||||
26.08.2017 | Sobota |
N
Nový Dvůr feeder divize - Jihočeský  Název: 2.kolo Divize JÚS |
|||
26.08.2017 | Sobota |
N
Brno - Jihomoravský  Název: 2.kolo AWA-S CUP 2017 feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.08.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder - Středočeský  Název: 2. kolo Divize / KP ÚSMP feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.08.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder KP - Středočeský  Název: KP ÚSMP feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.08.2017 | Sobota |
N
Nový Dvůr feeder KP - Jihočeský  Název: 3.kolo KP feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.08.2017 | Sobota |
N
Tovačov feeder - Olomoucký  Název: Grand Prix Moravy feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.08.2017 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina  Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.08.2017 | Sobota |
N
Polička - Zrušeno - Pardubický  Název: Poličský FEEDER CUP 2017 - závod dvojic |
|||
Červenec 2017 | |||||
22.07.2017 | Sobota |
N
Lužany - Plzeňský  Název: Přeštický feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.07.2017 | Pátek |
N
Liběchov - Středočeský  Název: Pohár Kukajících Vlků feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červen 2017 | |||||
17.06.2017 | Sobota |
N
Neratovice feeder jedn. - Středočeský  Název: 2.kolo II. Liga sk A feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.06.2017 | Sobota |
N
Litochovice nad Labem feeder - Ústecký  Název: 3.kolo 1. LIGA feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.06.2017 | Sobota |
N
České Vrbné feeder jedn. - Jihočeský  Název: 2.kolo KP feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.06.2017 | Sobota |
N
Lovosice feeder - Ústecký  Název: 1.kolo Divize/KP SvÚS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Květen 2017 | |||||
27.05.2017 | Sobota |
N
Uherské Hradiště feeder jedn. - Zlínský  Název: 2.kolo II.Liga sk B feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina  Název: Jimramovský feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  Název: 1.kolo II. Liga sk A feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Lužnice mládež - Jihočeský  Název: Dětský náborový závod feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina  Název: Jimramovský feeder |
|||
14.05.2017 | Neděle |
N
Sedlčánky mládež - Středočeský  Název: Dětský náborový závod feeder |
|||
14.05.2017 | Neděle |
N
Přerov feeder jednotlivci - Olomoucký  Název: 2.kolo Divize/KP SMS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Zaječí feeder jedn. - Jihomoravský  Název: 1.kolo AWA-S CUP 2017 feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Neratovice feeder jednotlivci - Středočeský  Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Přerov feeder jednotlivci - Olomoucký  Název: 1.kolo Divize/KP SMS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2017 | Sobota |
N
Kameničky jednotlivci feeder - Pardubický  Název: 1.kolo II. Liga sk B feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2017 | Sobota |
N
Nový Dvůr feeder jedn. - Jihočeský  Název: 2.kolo 1. LIGA feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Duben 2017 | |||||
29.04.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: 1.kolo Divize/KP MRS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.04.2017 | Sobota |
N
Kamenné Žehrovice - Středočeský  Název: Přebor Čech 2017 feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.04.2017 | Sobota |
N
Krásné (Šumperk) - Olomoucký  Název: 1. kolo 1. LIGA feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.04.2017 | Sobota |
N
Sázava - Středočeský  Název: 1.kolo Divize/KP ÚSMP feeder |
|||
16.04.2017 | Neděle |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  Název: 1.kolo KP JÚS feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.04.2017 | Neděle |
N
Plzeň mládež feeder - Plzeňský  Název: Krajský přebor mládeže ve feederu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.04.2017 | Neděle |
N
Plzeň mládež feeder do 18let - Plzeňský  Název: Krajský přebor mládeže ve feederu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody feeder |
|||
09.04.2017 | Neděle |
N
Vodňany - Jihočeský  Název: Jihočeská zimní feeder liga 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.04.2017 | Neděle |
N
Vodňany - Jihočeský  Název: Jihočeská zimní feeder liga 3.kolo |
|||
07.04.2017 | Pátek |
N
Katlov - Středočeský  Název: Method Feeder Cup |
|||
Březen 2017 | |||||
25.03.2017 | Sobota |
N
Červeník - Slovensko  Název: Feedrové preteky na Verešvárskej Bani |
|||
18.03.2017 | Sobota |
N
Vodňany - Jihočeský  Název: Jihočeská zimní feeder liga 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek |