Závody
Archiv termínů 2017
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Listopad 2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
17.11.2017 | Pátek |
N
Polička muška - Pardubický   Název: MČR juniorů muška jezero |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.11.2017 | Sobota |
N
Jestřabice - ZRUŠENO - Zlínský  Název: PODZIMNÍ MUŠKAŘSKÝ MARATÓN DVOJIC |
|||
04.11.2017 | Sobota |
N
Květoňov - ZRUŠENO - Jihočeský  Název: Poslední pohár Květoňov |
|||
Říjen 2017 | |||||
28.10.2017 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: PODZIMNÍ MUŠKA |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.10.2017 | Sobota |
N
Horní Suchá muška - Moravskoslezský  Název: O pohár Knápek Hooks |
|||
14.10.2017 | Sobota |
N
Rokycany muška - Plzeňský  Název: Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova |
|||
14.10.2017 | Sobota |
N
Svatava, Oloví muška - Karlovarský  Název: ZÁPADOČESKÝ POHÁR JUNIORŮ memoriál Tomáše Najdenova |
|||
Září 2017 | |||||
30.09.2017 | Sobota |
N
Polička muška - Pardubický  Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Květoňov muška - Jihočeský  Název: Svatováclavský pohár |
|||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rajhrad muška - Jihomoravský  Název: I. liga, podzim |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hranice na Moravě - Olomoucký  Název: II. liga "B", podzim |
|||
16.09.2017 | Sobota |
N
Rožmberský pohár muška - Jihočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.09.2017 | Pátek |
N
Svratka - Vysočina  Název: 46. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký lipan |
|||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Frýdek-Místek muška - Moravskoslezský  Název: Velká cena Severní Moravy juniorů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Vsetín muška týmy - Zlínský  Název: Krajská divize týmy |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Srpen 2017 | |||||
20.08.2017 | Neděle |
N
Žichovice - Plzeňský  Název: Západočeský pohár - dospělí |
|||
19.08.2017 | Sobota |
N
Strakonice muška - ZRUŠENO - Jihočeský  Název: O pohár Milana Januse |
|||
Červenec 2017 | |||||
01.07.2017 | Sobota |
N
Morava 23 muška - Moravskoslezský  Název: Krajský přebor v muškaření pro Severní Moravu 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červen 2017 | |||||
24.06.2017 | Sobota |
N
Ledečko muška - Středočeský  Název: II. liga "B" jaro |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.06.2017 | Sobota |
N
Strakonice - Středočeský  Název: O pohár Milana Januse - jun. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.06.2017 | Sobota |
N
Mohelno - Vysočina  Název: Mistrovství MRS Open 2017 muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.06.2017 | Pátek |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Veterán cup memoriál Josefa Padriána |
|||
09.06.2017 | Pátek |
N
Semily muška - Liberecký  Název: O POHÁR JIZERY juniorů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.06.2017 | Pátek |
N
Doubravník - Borač muška - Jihomoravský  Název: XXXI.Mistrovství ČR v lovu ryb udicí na umělou mušku – řeka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.06.2017 | Pátek |
N
Doubravník - Borač muška ženy - Jihomoravský  Název: XXXI.Mistrovství ČR v lovu ryb udicí na umělou mušku – řeka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Květen 2017 | |||||
27.05.2017 | Sobota |
N
Velké Hydčice muška jedn. - Plzeňský  Název: II. liga "A" jaro muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.05.2017 | Pátek |
N
Klášterec nad Orlicí muška jedn. - Pardubický  Název: 1. liga LRU – muška 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Chomutov - Ústecký  Název: Chomutovský korbel muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Svídnice-Presy muška junioři - Pardubický  Název: MČR jun. - řeka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Nová Ves - Vysočina  Název: IX. Jihlavský pohár MK AKVAREST muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Skoronice muška - Jihočeský  Název: JARNÍ KOLO Krajské divize – LRU muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.05.2017 | Neděle |
N
Chotěboř - Vysočina  Název: XVII. Doubrava Cup jezero muška |
|||
Duben 2017 | |||||
23.04.2017 | Neděle |
N
Vlíněves - Středočeský  Název: MONFISH Senior BOAT CUP Jezerní lodní závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.04.2017 | Sobota |
N
Vlíněves - Středočeský  Název: MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.04.2017 | Pátek |
N
Květoňov - Jihočeský  Název: MČR jezero muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.04.2017 | Pátek |
N
Květoňov ženy - Jihočeský  Název: MČR jezero muška |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.04.2017 | Pátek |
N
Polička - Pardubický  Název: VIII. ročník MONFISH CUP - POLIČSKÁ MUŠKA |
|||
08.04.2017 | Sobota |
N
Polička - Pardubický  Název: VI. ročník MONFISH CUP - POLIČSKÁ MUŠKA |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.04.2017 | Sobota |
N
Jestřabice - Zlínský  Název: Jestřabický jarní maraton dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Březen 2017 | |||||
25.03.2017 | Sobota |
N
Skalička - Olomoucký  Název: Velká cena Skaličky - závod dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.03.2017 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Josefovská muška /2. ročník/ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.03.2017 | Neděle |
N
Královice mládež - Středočeský  Název: náborový závod odboru SÚS muška |