Závody
Archiv termínů 2017
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Prosinec 2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
30.12.2017 | Sobota |
N
Dlouhý Most u Liberce - Liberecký  Název: Lov pstruhů na dírkách |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.12.2017 | Sobota |
N
Piešťany - Slovensko  Název: MEMORIÁL EDA BALÁŽIKA |
|||
Říjen 2017 | |||||
14.10.2017 | Sobota |
N
Pardubice plavaná - Pardubický  Název: Pohár Pernštejn |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.10.2017 | Sobota |
N
Nedvědice - ženy - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
Září 2017 | |||||
30.09.2017 | Sobota |
N
Mělník - Ústecký  Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sloupečník mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Trhový Štěpánov mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody-obsazeno |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Litovel mládež - Olomoucký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
23.09.2017 | Sobota |
N
Pavlov - Jihomoravský  Název: II. liga "C" - 4. kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Mělník - Ústecký  Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hracholusky plavaná - Plzeňský  Název: II. liga - 4. kolo - A |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.09.2017 | Sobota |
N
Štětí plavaná - Ústecký  Název: Štětský pohár |
|||
16.09.2017 | Sobota |
N
Šumperk - Olomoucký  Název: I liga - 4. kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.09.2017 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský  Název: Středočeská juniorka - podzimní kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.09.2017 | Sobota |
N
Jetenovice - Plzeňský  Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
|||
09.09.2017 | Sobota |
N
Všenory plavaná - Středočeský  Název: II. liga - 3. kolo - A |
|||
09.09.2017 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký  Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC |
|||
09.09.2017 | Sobota |
N
Přerov plavaná - Olomoucký  Název: II. liga - 3. kolo - C |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šluknov - mládež - Ústecký  Název: O pohár předsedy SÚS ÚL |
|||
09.09.2017 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
02.09.2017 | Sobota |
N
Pňovany plavaná - Plzeňský  Název: Rive CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský  Název: Středočeská juniorka |
|||
02.09.2017 | Sobota |
N
Plánice mládež - Plzeňský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
02.09.2017 | Sobota |
N
Liběchov plavaná KP - Středočeský  Název: Krajský přebor |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský  Název: Krajský přebor |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.09.2017 | Pátek |
N
Liběchov plavaná - Středočeský  Název: Krajský přebor |
|||
Srpen 2017 | |||||
27.08.2017 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.08.2017 | Sobota |
N
Přerov plavaná - Olomoucký  Název: Preston CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.08.2017 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.08.2017 | Sobota |
N
Plzeň - Plzeňský  Název: Plavaná u Jána |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.08.2017 | Sobota |
N
Mohelnice - ZRUŠENO - Olomoucký  Název: VC Hané |
|||
19.08.2017 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Svitavské Brčko |
|||
12.08.2017 | Sobota |
N
Kunštát Sychotín plavaná - Jihomoravský  Název: KP a divize MRS |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červenec 2017 | |||||
30.07.2017 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Letní závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.07.2017 | Sobota |
N
Příbor - Moravskoslezský  Název: Robinson CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.07.2017 | Neděle |
N
Přeštice - Plzeňský  Název: Velká cena Přeštic v plavané |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.07.2017 | Sobota |
N
Pasohlávky - Jihomoravský  Název: Mušovský pohár |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.07.2017 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná - Královéhradecký  Název: I liga - 3. kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.07.2017 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná - Královéhradecký  Název: Labský pohár |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.07.2017 | Sobota |
N
Klášter u Nepomuku - Plzeňský  Název: Nepomucká plavaná |
|||
08.07.2017 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná U15 - Královéhradecký  Název: Labský pohár |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.07.2017 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - Středočeský  Název: PŘEBOR A DIVIZE ČRS SÚS – 2017 V LRU - PLAVANÁ |
|||
01.07.2017 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem plavaná - Středočeský  Název: Krajský přebor SÚS plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červen 2017 | |||||
30.06.2017 | Pátek |
N
Velký Šenov - Ústecký  Název: O Pohár Mo ČRS |
|||
30.06.2017 | Pátek |
N
Velký Šenov - Ústecký  Název: O Pohár MO ČRS |
|||
24.06.2017 | Sobota |
N
Liběchov plavaná - Středočeský  Název: I liga - 2. kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.06.2017 | Sobota |
N
Plaňany - Nymburk mládež - Středočeský  Název: Dětské plavačkové závody |
|||
23.06.2017 | Pátek |
N
Hamr na Jezeře - Liberecký  Název: 24 kapřích hodin |
|||
17.06.2017 | Sobota |
N
Pardubice - Pardubický  Název: 21. MeMiČR |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.06.2017 | Sobota |
N
Nedvědice mládež - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
10.06.2017 | Sobota |
N
Radbuza plavaná - Plzeňský  Název: Jarní kolo ZpČ. krajského přeboru jednotlivců a divize |
|||
10.06.2017 | Sobota |
N
Kolín mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody LRU plavaná pro kategorie U10 a U15 |
|||
10.06.2017 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský  Název: Svitavský pohár 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.06.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky plavaná jedn. - Středočeský  Název: Závod krajského přeboru a divize |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.06.2017 | Sobota |
N
Šluknov - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.06.2017 | Sobota |
N
Modřany mládež - Praha  Název: Dětské rybářské závody |
|||
10.06.2017 | Sobota |
N
Hradec Králové plavaná jedn - Královéhradecký  Název: Závod krajského přeboru a divize |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.06.2017 | Neděle |
N
Vranovice mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
03.06.2017 | Sobota |
N
Uherské Hradiště plavaná jedn. - Zlínský  Název: II. liga - 2. kolo - C plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.06.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav plavaná jedn. - Středočeský  Název: II. liga - 2. kolo - B plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.06.2017 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou plavaná jedn. - Jihočeský  Název: II. liga - 2. kolo - A - plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Květen 2017 | |||||
27.05.2017 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský  Název: Pohár Krále Jiřího z Poděbrad |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.05.2017 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou plavaná - Jihočeský  Název: KRAJSKÝ PŘEBOR a KRAJSKÁ DIVIZE JIHOČESKÉHO KRAJE |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský  Název: O pohár předsedy SÚS |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Kamenné Žehrovice - Středočeský  Název: MiČR žen |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem plavaná - Liberecký  Název: Krajský přebor LRU-plavaná – jarní kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.05.2017 | Sobota |
N
Týnec nad Sázavou mládež U18 - Středočeský  Název: O pohár předsedy SÚS |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Šumperk (Krásné) plavaná U15 - Olomoucký  Název: MiČR U15 - U25 - plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Hruškov mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
13.05.2017 | Sobota |
N
Dolní Břežany mládež - Středočeský  Název: Dolnobřežanská bělice |
|||
13.05.2017 | Sobota |
N
Šumperk (Krásné) plavaná U20 - Olomoucký  Název: MiČR U15 - U25 - plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.05.2017 | Sobota |
N
Šumperk (Krásné) plavaná U25 - Olomoucký  Název: MiČR U15 - U25 - plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.05.2017 | Čtvrtek |
N
Plzeň mládež - Plzeňský  Název: Plzeňský plaváček |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.05.2017 | Čtvrtek |
N
Plzeň mládež U18 - Plzeňský  Název: Plzeňský plaváček |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.05.2017 | Pondělí |
N
Velký Šenov - Ústecký  Název: „Plavaná 2017“ |
|||
06.05.2017 | Sobota |
N
Pečky plavaná U15 - Středočeský  Název: Středočeská juniorka MAVER |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2017 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský  Název: MeMiČR handicapovaných rybářů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2017 | Sobota |
N
Uherské Hradiště - Zlínský  Název: KRAJSKÝ PŘEBOR V PLAVANÉ MRS |
|||
06.05.2017 | Sobota |
N
Pečky plavaná U20 - Středočeský  Název: Středočeská juniorka MAVER |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.05.2017 | Pondělí |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Májové závody-poslední 1 místo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Duben 2017 | |||||
30.04.2017 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.04.2017 | Sobota |
N
Brušperk jednotlivci - Moravskoslezský  Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.04.2017 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec jedn. - Jihočeský  Název: II. liga - 1. kolo - A plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.04.2017 | Pátek |
N
Sedlčánky plavaná jedn. - Středočeský  Název: II. liga - 1. kolo - B - plavaná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.04.2017 | Čtvrtek |
N
Plzeň mládež - přeloženo na 11.5.2017 - Plzeňský  Název: Plzeňský plaváček |
|||
22.04.2017 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec - Jihočeský  Název: NOVA DOMUS 24. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.04.2017 | Sobota |
N
Příbram? - Středočeský  Název: Dětské plavačkové závody – náborové |
|||
22.04.2017 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský  Název: NOVA DOMUS 24. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.04.2017 | Čtvrtek |
N
Plzeň - Plzeňský  Název: Havelkův bič 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: I liga - 1. kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský  Název: Pohár Svinovských tůní 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Dvorce - Středočeský  Název: 1.ročník - DVORECKÉ BRKO - (technika našich dědečků) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Dvorce mládež - Středočeský  Název: 1.ročník - DVORECKÉ BRKO - (technika našich dědečků) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Středočeský  Název: Rybářské závody o pohár starosty města Bakov nad Jizerou |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - dívky - Moravskoslezský  Název: Pohár Svinovských tůní 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - začátečníci - Moravskoslezský  Název: Pohár Svinovských tůní 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
15.04.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Poruba - dorost - Moravskoslezský  Název: Pohár Svinovských tůní 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.04.2017 | Pátek |
N
Blšany u Loun - Ústecký  Název: Rybářské závody 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
08.04.2017 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Mazalův Memoriál – PRESTON CUP 2017 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.04.2017 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský  Název: plavaná |
|||
01.04.2017 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský  Název: plavaná |
|||
Březen 2017 | |||||
05.03.2017 | Neděle |
N
Sendražice OBSAZENO - Královéhradecký  Název: Zahájení sezóny |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Únor 2017 | |||||
04.02.2017 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský  Název: závody na dírkách Fernet Cup |
|||
Leden 2017 | |||||
21.01.2017 | Sobota |
N
Vír - Vysočina  Název: Vírská dírka |
|||
14.01.2017 | Sobota |
N
Otovice u Karlových Varů - Karlovarský  Název: závody na dírkách Fernet Cup |