Závody
Archiv termínů 2023
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Říjen 2023 | |||||
---|---|---|---|---|---|
22.10.2023 | Neděle |
N
Dobrikov u Chocne - Pardubický  Název: Finále žebříčku ligy!!! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.10.2023 | Neděle |
N
Košťálov - Kundratice - Liberecký  Název: Kundratický Vabank 2 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.10.2023 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský  Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.10.2023 | Čtvrtek |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 6.ROČNÍK, |
|||
12.10.2023 | Čtvrtek |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 6.ROČNÍK, |
|||
07.10.2023 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK, |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.10.2023 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK, |
|||
Září 2023 | |||||
10.09.2023 | Neděle |
N
Dobříkov u Chocně - Pardubický  Název: Hungerfish liga |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Srpen 2023 | |||||
13.08.2023 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí liga - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.08.2023 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí liga 4 - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.08.2023 | Neděle |
N
Sendražice-liga - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.08.2023 | Neděle |
N
Kostelecká nudle-liga - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 3.kolo |
|||
05.08.2023 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický  Název: plavačkové závody |
|||
05.08.2023 | Sobota |
N
Košťálov - Kundratice - Liberecký  Název: Kundratický Vabank |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červenec 2023 | |||||
16.07.2023 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červen 2023 | |||||
18.06.2023 | Neděle |
N
Sendražice- pouze nahradníci - Královéhradecký  Název: Sendražický kapřík |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.06.2023 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.06.2023 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký  Název: Hraštický Rutilus |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Květen 2023 | |||||
20.05.2023 | Sobota |
N
Brno - Obřany - Jihomoravský  Název: Lov kapra o ceny |
|||
08.05.2023 | Pondělí |
N
Těchlovice-liga - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.05.2023 | Sobota |
N
Hraštice - Královéhradecký  Název: GARBOLINO CUP - ZRUŠENO(bude na podzim) |
|||
01.05.2023 | Pondělí |
N
Dobříkov u Chocně - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Duben 2023 | |||||
22.04.2023 | Sobota |
N
Nová Bystřice - Jihočeský  Název: BENEŠÁK FISHING 2023 !!! KOLO ZRUŠENO!!! |
|||
16.04.2023 | Neděle |
N
Sendražice - Liga zrušeno - Královéhradecký  Název: Rybařsky ráj Liga Týmy - 1.kolo |
|||
09.04.2023 | Neděle |
N
Knířov - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Březen 2023 | |||||
25.03.2023 | Sobota |
N
Oskořínek, okres Nymburk - Středočeský  Název: Jarní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek |