Závody
Archiv termínů 2021
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Prosinec 2021 | |||||
---|---|---|---|---|---|
11.12.2021 | Sobota |
N
Debřece - Skuhrov nad Bělou ODLOŽENO PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ - LED - Královéhradecký  Název: Skuhrovská Barborka OBSAZENO |
|||
Říjen 2021 | |||||
17.10.2021 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský  Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
|||
16.10.2021 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský  Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých |
|||
10.10.2021 | Neděle |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Finále Ligy týmů Rybářských žebříčků |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 4.ROČNÍK, OBSAZENO!!! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Září 2021 | |||||
18.09.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina  Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.09.2021 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha  Název: kolovratské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Srpen 2021 | |||||
28.08.2021 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
22.08.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Liga rybářských žebříčků -Rybářský ráj 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.08.2021 | Sobota |
N
Dobříkov u Chocně - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.08.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
Červenec 2021 | |||||
25.07.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Liga rybářských žebříčků -Rybářský ráj 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.07.2021 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.07.2021 | Neděle |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Hungerfish liga 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.07.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
Červen 2021 | |||||
27.06.2021 | Neděle |
N
Dobříkov u Chocně - Pardubický  Název: Hungerfish liga 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Nedvědice mládež - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
20.06.2021 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský  Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.06.2021 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mimoň - Liberecký  Název: O pohár starosty |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Bystřice (Benešov) mládež - Středočeský  Název: Dětský rybářský závod do 15. let v plavané |
|||
13.06.2021 | Neděle |
N
Sendražice -obsazeno - Královéhradecký  Název: Sendražický kapřík |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
04.06.2021 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký  Název: Hraštický Rutilus |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.06.2021 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký  Název: Hraštický Rutilus |
|||
Květen 2021 | |||||
23.05.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Play-off ligy Rybářské žebříčky - finále |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.05.2021 | Neděle |
N
Kostelec n.O. - ZRUŠENO - Královéhradecký  Název: Čarodejnická plavaná -ZRUŠENO |
|||
Duben 2021 | |||||
17.04.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina  Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo |
|||
11.04.2021 | Neděle |
N
Uhersko týmy - Zrušeno - Pardubický  Název: Play-off ligy Rybářské žebříčky - finále |
|||
03.04.2021 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - Zrušeno - Jihočeský  Název: Novoveská plavaná |