Výsledek závodu
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Plotiště nad Labem | 18 | 0.000 | 57 | |
2 | Opočno | 19 | 0.000 | 56 | |
3 | Mělčany | 21 | 0.000 | 55 | |
4 | Předměřice nad Labem | 23 | 0.000 | 54 | |
5 | Třesovice | 26 | 0.000 | 53 | |
6 | Pardubice | 27 | 0.000 | 52 | |
6 | Mnichovo Hradiště | 27 | 0.000 | 52 | |
8 | Onomyšl | 28 | 0.000 | 50 | |
9 | Třesovice | 30 | 0.000 | 49 | |
10 | Uhlířské Janovice | 33 | 0.000 | 48 | |
11 | Jaroměř | 34 | 0.000 | 47 | |
12 | Dobruška | 36 | 0.000 | 46 | |
13 | Smidary | 37 | 0.000 | 45 | |
14 | Nová Paka | 38 | 0.000 | 44 | |
15 | Chmelovice | 42 | 0.000 | 43 | |
15 | Mlázovice | 42 | 0.000 | 43 | |
15 | Hradec Králové | 42 | 0.000 | 43 | |
18 | Pohřebačka | 44 | 0.000 | 40 | |
18 | Sezemice | 44 | 0.000 | 40 | |
20 | Nechanice | 48 | 0.000 | 38 | |
20 | Libišany | 48 | 0.000 | 38 | |
22 | Mnichovo Hradiště | 50 | 0.000 | 36 | |
22 | Jaroměř | 50 | 0.000 | 36 | |
22 | Mžany | 50 | 0.000 | 36 | |
25 | Obora | 52 | 0.000 | 33 | |
26 | Petrovice u Nového Bydžova | 53 | 0.000 | 32 | |
27 | Sezemice | 56 | 0.000 | 31 | |
28 | Chlum | 57 | 0.000 | 30 | |
29 | Všechlapy | 58 | 0.000 | 29 | |
29 | Pardubice | 58 | 0.000 | 29 | |
31 | Trutnov | 59 | 0.000 | 27 | |
32 | Postoloprty | 60 | 0.000 | 26 | |
32 | Krchleby | 60 | 0.000 | 26 | |
34 | Přelouč | 61 | 0.000 | 24 | |
35 | Hradec Králové | 64 | 0.000 | 23 | |
36 | Libišany | 65 | 0.000 | 22 | |
37 | Hořice v Podkrkonoší | 66 | 0.000 | 21 | |
37 | Cerekvice | 66 | 0.000 | 21 | |
39 | Sadová | 68 | 0.000 | 19 | |
40 | Lodín | 71 | 0.000 | 18 | |
40 | Police nad Metují | 71 | 0.000 | 18 | |
40 | Police nad Metují | 71 | 0.000 | 18 | |
43 | Mžany | 74 | 0.000 | 15 | |
44 | Stračov | 76 | 0.000 | 14 | |
45 | Hořice v Podkrkonoší | 79 | 0.000 | 13 | |
45 | Dlouhý Most | 79 | 0.000 | 13 | |
47 | Podůlšany | 84 | 0.000 | 11 | |
48 | Nový Bydžov | 87 | 0.000 | 10 | |
49 | Hradec Králové | 90 | 0.000 | 9 | |
50 | Mnichovo Hradiště | 91 | 0.000 | 8 | |
51 | Lodín | 93 | 0.000 | 8 | |
51 | Pohřebačka | 93 | 0.000 | 8 | |
53 | Nechanice | 95 | 0.000 | 8 | |
53 | Libišany | 95 | 0.000 | 8 | |
55 | Sadová | 97 | 0.000 | 8 | |
56 | Hradec Králové | 99 | 0.000 | 8 | |
57 | Myštěves | 100 | 0.000 | 8 | |
58 | Nový Bydžov | 101 | 0.000 | 8 | |
59 | Dlouhý Most | 102 | 0.000 | 8 | |
59 | Hradec Králové | 102 | 0.000 | 8 | |
61 | Sadová | 103 | 0.000 | 8 | |
61 | Frýdštejn | 103 | 0.000 | 8 | |
63 | Hradec Králové | 107 | 0.000 | 8 | |
64 | Ohnišťany | 111 | 0.000 | 8 | |
64 | Kunčice | 111 | 0.000 | 8 | |
66 | Nový Bydžov | 115 | 0.000 | 8 | |
67 | Mžany | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Libišany | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Bydžovská Lhotka | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Hradec Králové | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Hradec Králové | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Hradec Králové | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Zálesní Lhota | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Libišany | 117 | 0.000 | 8 | |
67 | Hradec Králové | 117 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Organizace závodu | (4.3333333333333) |
Losování | (4.333335) |
Revír | (5) |
Občerstvení | (5) |
Vyhlášení a ceny | (4.666665) |
Celkové hodnocení | (4.6666666666667) |
Dosud hodnotili 3 uživatelé.
Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 18.05.2019 | ||||||
Místo konání závodu | Pšánky | ||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Minulé závody | 12.05.2018 - Pšánky OBSAZENO - Rybářské závody OBSAZENO 29.04.2017 - Pšánky - Rybářské závody | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 78 závodníků Cuhorka Jiří - Přelouč Juhoš Josef st. - Rybitví Simiak Michal. Hradec Králové Křištakova Marcela - Zálesní Lhota Červený Jaroslav - Jaroměř Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Klecak Miloslav - Onomysl Vašíček Zdeněk - Opočno Deml Pavel - Nový Bydžov Deml Vratislav- Nový Bydžov Deml Robin - Nový Bydžov Pětík David - Libišany Hart Pavel - Hořice v Podkrkonoší Fiala Jaroslav - Chmelovice Staněk Václav - Hradec Králové Šafránek Petr - Pohřebačka Franěk Robert - Trutnov Jón Richard - Chlum Vích Jakub - Smidary Fišer Michal - Lodín Tobolka Daniel - Nechanice Tobolka Milan - Nechanice Turský Jindřich - Krchleby Janouch Miroslav - Všechlapy Dvořák Oldřich - Mělčany Hladík Tomáš - Dobruška Vít Petr- Stračov Burda Michal - Myštěves Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště Kočí Josef - Mnichovo Hradiště Pišl Jan - Třesovice Tyrych Radek st. - Hradec Králové Držmíšek Miroslav - Hradec Králové Aleksandrová Alena - Hradec Králové Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Kruml Pavel - Hradec Králové Kotyk Filip - Sadová Kotyk Pavel - Sadová Trnka Aleš - Třesovice Kučera Tomáš - Pardubice Petřík Marek - Libišany Bína Lukáš - Dlouhý Most Bína Libor - Dlouhý Most Stuchlík Jiří - Nová Paka Jíra Vladimír - Kunčice Dmejchal Marek - Sadová Novák Roman - Mžany/Novák Josef- Mžany Vašata Pavel - Pohřebačka Šafařík František - Pohřebačka Hlavinka Jiří - Mžany/Šlechta Radek - Hradec Králo Pejhřimovský Jaroslav - Smidary Tobolka Zdeněk - Ohnišťany Jezbera Milan - Obora Kaminský Jaroslav - Frýdštejn Rozsévač Jan - Chýšť Michalský Petr - Postoloprty Hencel Jiří - Police nad Metují Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší Šáša Jaroslav - Cerekvice Vojtěch Václav - Mlázovice Horák Jan ml. - Lodín Kučera Jan - Hradec Králové Salava Karel - Hradec Králové Hudek Milan - Hradec Králové Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Kupka Tomáš - Hradec Králové Řeháček Adam - Vrchovina Řehák Václav - Police nad Metují Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Langr Miroslav- Libišany Novák Jan - Libišany Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Jirsák Jindřich - Bydžovská Lhotka Jirsák David - Petrovice u Nového Bydžova Machatý David - Jaroměř | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Losování místa na první a druhý poločas bude probíhat pří nahlášení a zaplacení od 6:30 | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Štika,Jeseter,Úhoř,Kapr,Amur,Candát a bílá ryba | ||||||
Bodování | Štika,Jeseter,Úhoř 1 kus = 100 bodů Kapr,Amur,Lín 1 kus = 50 bodů Bílá ryba, okoun nad 20 cm 1 kus = 10 bodů Ryby do 20 cm 1 kus = 1 bod. Hodnocení změněno na sektorové. | ||||||
Ocenění pro vítěze | Poháry za umístění a za nejvíce nachytaných kaprů. Horské Kolo | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Obecní Úřad Pšánky WWW: http://psanky.info/obec/ |
||||||
Pořadatel |
Název: Rybáři Pšánky WWW: http://rybari.psanky.info/ Email: rybaripsanky@seznam.cz Telefon: 724 23 66 00 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.