Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 42 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 131 | 131 | 26.20 |
2 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 98 | 98 | 16.33 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
4 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
5 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
6 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
6 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
8 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
9 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
10 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
11 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
12 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
13 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
14 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
15 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
16 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
17 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
19 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
19 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
21 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
22 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
22 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
24 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
25 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
26 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
26 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
29 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
30 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
31 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
31 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
33 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
33 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
35 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
36 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
36 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
36 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
39 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
39 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
41 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
41 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |