Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 22 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
2 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
3 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
4 | Dydňanský Roman | Vrbno | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
5 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
6 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
7 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 67 | 67 | 11.17 | |
8 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
9 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
10 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 5 | 60 | 60 | 12.00 |
11 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
12 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
12 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
14 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
15 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
16 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
17 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
18 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
19 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
20 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
21 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
21 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |