Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 93 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
2 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
3 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Karlová Pavla | Kamenice nad Lipou | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
7 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
9 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
10 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
11 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Jirsa Petr | Soběslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
16 | Pudil Jaroslav | Kardašova Řečice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
17 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
19 | Pavlík Jan | Tábor | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
21 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
22 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
23 | Mac Ludvík | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
24 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Hroch Michal | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
26 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
28 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
29 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
30 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
31 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
32 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
33 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
34 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
35 | Bursík Michal | Soběslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
36 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
37 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
38 | Stejkoza Miroslav | Dolní Bukovsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
39 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
40 | Blažek Roman | Třeboň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
40 | Pejša Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
42 | Kolář David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
43 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
43 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
45 | Schönbauer Jiří ml. | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
45 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
47 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
47 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
47 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
47 | Tisoň Petr | Třeboň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
51 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Božovský Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Bárta František | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Hroch Robin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Hála Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Klapsa Petr | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Loskota Jakub | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Mádl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Peška Jaroslav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Pikal Vladimír | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Skokánková Hana | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Svatoč Zdeněk | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Wohlschlager Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Zunt Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
51 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
51 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |