Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 61 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
8 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
10 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
13 | Kopecký Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
14 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
15 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
16 | Markovický Jakub | Veselí Nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Krása Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Novotný Pavel | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
21 | Binder František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
24 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
27 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
29 | Viliž Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Bárta František | Branná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
31 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
32 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
33 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
34 | Průcha Luboš | Třeboň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
35 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
36 | Bureš Jan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
37 | Krása Jakub | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
38 | Hrbek Adam | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
39 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
40 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Buzek Jiří | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Bílek Vlastimil | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Chytráček Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Havel Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Homolka Jan | Velšín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Koblasa Pavel | Sedlečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Křiváček Tadeáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Křiváček Tomáš | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 |