Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 94 | 121 | 20.17 |
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 94 | 111 | 18.50 |
1 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 5 | 94 | 116 | 23.20 |
1 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 6 | 94 | 135 | 22.50 |
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 94 | 118 | 19.67 |
1 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 94 | 130 | 21.67 |
7 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
7 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 76 | 84 | 16.80 |
9 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 64 | 76 | 15.20 |
10 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 5 | 64 | 71 | 14.20 |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
12 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
14 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
15 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
15 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
15 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
18 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
18 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
18 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
21 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
22 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
25 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
26 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
27 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
29 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
30 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 |