Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 207 | 207 | 18.82 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 193 | 193 | 17.55 |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 168 | 168 | 21.00 |
4 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 9 | 165 | 165 | 18.33 |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 10 | 163 | 163 | 16.30 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 155 | 155 | 17.22 |
7 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
8 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 131 | 131 | 18.71 |
9 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 125 | 125 | 17.86 |
10 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 8 | 120 | 120 | 15.00 |
11 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
12 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 109 | 109 | 15.57 |
13 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
13 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
13 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 7 | 107 | 107 | 15.29 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
16 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
18 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 100 | 100 | 16.67 |
19 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
20 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 86 | 86 | 17.20 |
21 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
22 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
23 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
24 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
25 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
26 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
27 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 5 | 68 | 68 | 13.60 |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
28 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
30 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
31 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
33 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
34 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
35 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
36 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
37 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
38 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
39 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
40 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
40 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
40 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
43 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
43 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 4 | 36 | 36 | 9.00 |
43 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
46 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
46 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
46 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
50 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
50 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
52 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
52 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
54 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
54 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
56 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
56 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
58 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
59 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
60 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
61 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
62 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
63 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
64 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
65 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
65 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
67 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
67 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
69 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
70 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
71 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
72 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
73 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
73 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
75 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
75 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |