Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 121 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 5 | 188 | 188 | 37.60 |
3 | Zeman Luboš | Semily | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
4 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 4 | 137 | 137 | 34.25 |
5 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
6 | Pišl Jan | Třesovice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
7 | Brodský Michal | Hradec Králové | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
10 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
11 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
12 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
13 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
14 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
15 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
16 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
16 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
18 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
18 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
20 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
22 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
23 | Horváth Milan | Sezemice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
24 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
25 | Hodek Milan | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
26 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
26 | Hrachovina Miloš | Mokré | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
26 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
26 | Mádle Radek | Chlum | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
26 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
31 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
32 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
33 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
33 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
35 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
36 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
37 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
37 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
37 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
40 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
42 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
42 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
42 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
45 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
45 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
45 | Vaníček Petr | Kratonohy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
45 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
49 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
49 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
51 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
51 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
54 | Hladík Tomáš | Dobruška | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
58 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
59 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
60 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
60 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
62 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
63 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
63 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
63 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
66 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
66 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
68 | Pilař Luděk | Nemyčeves | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
68 | Pospíšil Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
68 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
68 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
72 | Novák Roman | Mžany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
73 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
74 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
74 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
76 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
80 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
82 | Zeman Martin | Semily | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
82 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Novotný Jaroslav | Smidary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
88 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
88 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
88 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
91 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
91 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
91 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
91 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
95 | Novotný Jiří | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
95 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
97 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
97 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
99 | Kubík Marek | Nechanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
99 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
101 | Leden Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
102 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
102 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
104 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
105 | Pekárek Michal | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
105 | Starý Michal | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
107 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
108 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
108 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Huta Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
108 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Ondráček Petr | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Ort Josef | Starý Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Pekárek Tomáš | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Piroch Rostislav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
108 | Veveříček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
108 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |