Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 124 | 125 | 17.86 |
2 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
3 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 8 | 114 | 120 | 15.00 |
4 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
4 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
6 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 104 | 109 | 15.57 |
7 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
9 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 100 | 100 | 16.67 |
9 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 7 | 100 | 107 | 15.29 |
11 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
12 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
13 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
14 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
15 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
16 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
17 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
18 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
19 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
20 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
21 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
22 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
23 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
25 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
26 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
27 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
27 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
30 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
32 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
32 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
34 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
35 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
35 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
35 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
38 | Motyčka Martin | Opočno | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
38 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
40 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
41 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
41 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
41 | Kašpar Richard | Náchod | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
44 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
45 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
45 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
47 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
48 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
48 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
50 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
51 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
51 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
53 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
54 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
54 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
56 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
57 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
57 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
59 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
60 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
61 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
61 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
63 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
63 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
65 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
65 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
68 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
68 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
68 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
71 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
71 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
73 | Klemt Jan | České Meziříčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
73 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
75 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
75 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
77 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |