Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 115 | 115 | 19.17 |
2 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 109 | 109 | 18.17 |
3 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 100 | 100 | 16.67 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 100 | 100 | 16.67 |
5 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 5 | 97 | 97 | 19.40 |
6 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
7 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 88 | 88 | 17.60 |
8 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 86 | 86 | 17.20 |
9 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
11 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
12 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
13 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
14 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
15 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
16 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
17 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
18 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
19 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
20 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
21 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
21 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
23 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
24 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
25 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
26 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
27 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
27 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
29 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
29 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
29 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |