Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 60 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 183 | 183 | 36.60 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 4 | 171 | 171 | 42.75 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 167 | 167 | 33.40 |
4 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
4 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 4 | 141 | 141 | 35.25 |
6 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 140 | 140 | 35.00 |
7 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 128 | 128 | 42.67 |
8 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
9 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
10 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
11 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 112 | 112 | 37.33 |
12 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
13 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
13 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
15 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
16 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
17 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
18 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
19 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
20 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
21 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
21 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
23 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
24 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
25 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
26 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
26 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
28 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
29 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 57 | 57 | 57.00 |
30 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
31 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
32 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
33 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
34 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
35 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
35 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
35 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
38 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 48 | 48 | 48.00 |
39 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
40 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
41 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
42 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
42 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
42 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
45 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
46 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
47 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
48 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
49 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
50 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
51 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
52 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
52 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
54 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
55 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
56 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
57 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
58 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
59 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
59 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |