Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 5 | 192 | 192 | 38.40 |
2 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 183 | 183 | 36.60 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 182 | 182 | 22.75 |
4 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 7 | 175 | 175 | 25.00 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
6 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 163 | 163 | 27.17 |
7 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 4 | 145 | 145 | 36.25 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 127 | 127 | 25.40 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 4 | 126 | 126 | 31.50 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 7 | 126 | 126 | 18.00 |
11 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
11 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 120 | 120 | 30.00 |
13 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
14 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 106 | 106 | 17.67 |
15 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 105 | 105 | 13.13 |
16 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
17 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
18 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
19 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
20 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
21 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
22 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
22 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
25 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 75 | 75 | 25.00 |
26 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
27 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
29 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
30 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
31 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
31 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
31 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
31 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
35 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
36 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
37 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
38 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
38 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
40 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
41 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
42 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
42 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
44 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
45 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
45 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
47 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
48 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
49 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
50 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
51 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
51 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
53 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
54 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
55 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
56 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
57 | Taichner Radek | Mikulovice | 5 | 30 | 30 | 6.00 | |
58 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
59 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
60 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
61 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
62 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
62 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
62 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
65 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
65 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
67 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
68 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
68 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
71 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
72 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
73 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
73 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
75 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
76 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |