Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 49 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
4 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
6 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
7 | Bína Libor | Dlouhý Most | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
8 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
9 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
9 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
11 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
11 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
13 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
13 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
15 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
17 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
18 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
19 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
21 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
22 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
22 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
24 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
24 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
24 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
27 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
28 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
29 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
30 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
30 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
32 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
32 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
34 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
35 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
36 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
36 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
38 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
39 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
39 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
39 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
42 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
43 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
43 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
45 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
46 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
46 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
48 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
48 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |