Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
2 | Šlesinger Martin | Rakovník | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
3 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
4 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
5 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
6 | Macháček Pavel | Loučky | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
7 | Polák Lukáš | Senomaty | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
9 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
10 | Mach Václav | Pernink | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
11 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
12 | Klement Antonín | Chranišov | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
13 | Mikeš Jakub | Karlovy Vary | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
15 | Kukliš Vladimír | Karlovy Vary | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
16 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
17 | Michálek Jan | Otovice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
17 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
19 | Dohnal František | Ostrov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
19 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
21 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
21 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
21 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
24 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
25 | Dvořák Tomáš | Chodov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
25 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
27 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
27 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
27 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
30 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
31 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
31 | Žemlička Milan | Ostrov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
33 | Dvořak Tomaš | Chodov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
33 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
35 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
35 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
35 | Žemlička Pavel | Ostrov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
38 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
38 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
38 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
38 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
42 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
43 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
44 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Horník Jan | Zbůh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
45 | Michálková Tereza | Otovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
45 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
48 | Motl František | Bečov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
48 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 16 | 16 | 4.00 |
50 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
51 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
51 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
53 | Dudáš Jan | Řeřichy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
53 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
53 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
56 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
57 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
58 | Peroutek Josef st. | Nová Role | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
59 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
60 | Kopřiva Karel | Aš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
60 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
60 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
63 | Bečvář Václav | Viňtířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Bláha František | Ostrov] | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Kříž Jiří | Lomnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Lindenberg Daniel | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Malnychenko Serhii | Horní Slavkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Peroutek Josef ml. | Nová Role | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Spiller Karel | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | V Petr | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Černohorský Pavel | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Štovíček Miroslav st. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šíp Vlastimil | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šťovíček Miroslav ml. | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 |