Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 111 termínů závodů
V minulosti zadáno 10255 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 126 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1237937931.58
2Synek Martin ChoceňGold Fish team1335936528.08
3Vágenknecht Jiří Pardubice1234334328.58
4Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1134234231.09
5Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241430931722.64
6Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1030830830.80
7Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team1430432122.93
8Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1230230225.17
9Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1128728726.09
10Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové928328331.44
10Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno828328335.38
12Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1226926922.42
13Janouch Miroslav Všechlapy1526327018.00
14Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1026226226.20
14Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1326226320.23
16Záhora Petr BžanyBezrybky1325625719.77
17Chvála Petr SezemiceHungerfish team1124024021.82
18Klečák Miloslav Onomyšl1423623817.00
19Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER722522532.14
20Olbrich Jakub Bechov821121126.38
21Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové919719721.89
21Černý Jan Pardubice719719728.14
23Franěk Robert TrutnovJizera 24619319332.17
24Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1018618618.60
25Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1018518518.50
26Perout Josef PerštejnBezrybky818418423.00
27Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1317517613.54
28Charvát Lukáš ČernčiceRebels team717417424.86
29Jirásek Petr ChotěbořVysočina team616716727.83
30Brendl Patrik Lanškroun716616623.71
30Novotný Petr ZámrskTorpedo team616616627.67
32Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team716016022.86
33Ježek Martin Předměřice nad Jizerou615815826.33
33Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1315815912.23
35Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team515415430.80
36Rubina Vladimír Liblice815215219.00
37Jánošíková Emma Liberec515115130.20
38Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24815015018.75
39Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team814914918.63
40Richter Dalibor Rumburk514514529.00
41Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1014414414.40
41Olbrich Petr ml. Bechov614414424.00
43Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1214214211.83
43Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 514214228.40
45Turský Jindřich Krchleby914114115.67
46Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště913813815.33
47Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory161331378.56
48Doležal Lambert Žďár nad SázavouŽďárští dravci 413113132.75
49Jón Richard ChlumJizera 24712812818.29
50Váňa Tomáš ZlosyňRebels team512412424.80
51Mach Václav Pernink812312315.38
52Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno412212230.50
53Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši511711723.40
53Mojžíš Lukáš České Budějovice511711723.40
55Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 511511523.00
56Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team811211214.00
56Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team611211218.67
56Šnicer Petr Veltěže511211222.40
59Münzer Josef Nové Sedlo510910921.80
60Bauer František Karlovy VaryKocanda team910810812.00
60Würz Dalibor Hořesedly510810821.60
62Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team710710715.29
62Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team510710721.40
64Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava510510521.00
64Zdráhala Petr Všejany810510513.13
66Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno410410426.00
66Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER410410426.00
68Zeman Luboš SemilyJizera 24310310334.33
69Novotný Jiří ZámrskTorpedo team510210220.40
70Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.3979732.33
70Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1986979716.17
72Klement Antonín Chranišov1195958.64
73Doležán Nikola ChotěbořVysočina team5929218.40
74Varadi Miroslav Nová Farma8898911.13
75Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno7888812.57
76Žemlička Radek Slatiňany4848421.00
77Michálek Jan Otovice8828210.25
77Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni5828216.40
79Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team4767619.00
80Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši4747418.50
80Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni874749.25
82Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team6717111.83
83Koudelková Jitka Nasavrky3696923.00
84Čori Petr Chodová Planá5686813.60
85Lévai Jan st. Dalovice5646412.80
86Raniak Martin TřešťBig Fish Jihlava3626220.67
87Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2595929.50
88Sobotka Josef Perštejn4565614.00
89Kaminský Jaroslav Frýdštejn3545418.00
89Kudry Marek Cerhenice4545413.50
89Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1985545410.80
92Porazík Václav KolešovRebels team548489.60
93Mokrá Jana Najdek2474723.50
93Plimeke Petr Karlovy Vary3474715.67
93Shershen Volodymyr PrahaDnister feeder team3474715.67
96Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.3464615.33
97Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava542428.40
97Kašparová Lenka Jaroslav3424214.00
97Michálková Tereza Otovice642427.00
100Nováková Renata Hrobice639396.50
100Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1393939.00
100Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.2393919.50
103Hencel Jiří Police nad Metují1353535.00
103Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team3353511.67
105Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2343417.00
105Smola Pavel BudíkovBig Fish Jihlava3343411.33
105Svoboda Michal Kralupy nad Vltavou2343417.00
108Pleskot Jan Hrobice2333316.50
109Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1292929.00
110Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2282814.00
111Němcová Hana Nasavrky326268.67
112Burak Oleh PrahaDnister feeder team324248.00
112Čermák Eliáš Votice-Srbice1242424.00
114Taichner Radek MikuloviceHungerfish team219199.50
115Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1171717.00
115Porazík Jakub KolešovRebels team317175.67
117Růžička Pavel DašiceHungerfish team1141414.00
118Lévai Josef Jenišov413133.25
119Kosztyo Alexander Poděbrady211115.50
119Musil Karel Libice nad Doubravou311113.67
119Poslušný Josef Lípa nad OrlicíBlack Fish team1111111.00
122Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1101010.00
123Oubrecht Michal Bílý KámenBig Fish Jihlava1666.00
123Pechová Veronika Púchov1666.00
125Bulak Serhiy PrahaDnister feeder team2552.50
126Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou2221.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.